مهاجم بارسلونا با سرمربی منچسترسیتی تماس گرفت تا شرایط را برای امضای قرارداد با تیم انگلیسی بررسی کند.

کد خبر: ۶۹۷۶۲
۱۰:۲۳ - ۰۵ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

با وجودی که محمدجواد ظریف تا کنون تمایلی به حضضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ نشان نداده، ولی تعداد زیادی از افراد و احزاب اصلاح‌طلب اعلام کرده اند که ظریف می‌تواند گزینه نهایی جبهه اصلاحات...
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
مسی با گواردیولا تماس گرفته است
 
دیدارنیوز - به نقل از موندو دپورتیوو، لیونل مسی  تصمیم گرفته است بارسلونا را ترک کند. یکی از مقصدهای احتمالی ستاره آرژانتینی منچسترسیتی است.  باشگاه انگلیسی از معدود تیم هایی است که توان اقتصادی را برای امضای قرارداد با این بازیکن دارد. همچنین سرمربی این تیم پپ گواردیولا است، کسی که موجب شد مهاجم بارسا بهترین سطح خود را به نمایش بگذارد.

رادیو کاتالونیا و شبکه TVE ۳ اعلام کردند هفته گذشته مسی با سرمربی اسپانیایی تماس گرفته است. او شرایط خود را توضیح داده و در مورد ابهام هایش صحبت کرده است. همچنین خواسته است تا از وضعیت باشگاه انگلیسی با خبر شود و اگر امکانش وجود داشته باشد با این تیم قرارداد امضا کند.  

گواردیولا دوست دارد دوباره هدایت مسی را بر عهده بگیرد و سیتی حاضر است تا ۳۰۰ میلیون یورو برای این جا به جایی هزینه کند. 


 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: