بر اساس اطلاعیه مرکز مدیریت راه‌های کشور از فردا تا پایان ایام تعطیل، تردد در محور‌های کندوان، آزادراه تهران - شمال، هراز با محدودیت زمانی مواجه و در ساعاتی مشخص یکطرفه خواهد شد.

کد خبر: ۶۹۷۱۰
۱۹:۰۰ - ۰۴ شهريور ۱۳۹۹

ديدارنيوز - مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد که در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه مورخ پنجم و ششم شهریور ماه الی ۲ بامداد روز‌های بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه مورخ پنجم و ششم شهریور ماه الی ۲ بامداد روز‌های بعد از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.
 
همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ روز جمعه هفتم شهریور ماه از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ الی ۲۴ همین روز از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.
 
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ روز شنبه هشتم شهریور ماه نیز از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ الی ۲۴ این روز از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال بصورت یکطرفه است.
 
در ادامه این اطلاعیه نیز آمده است، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز‌های یکشنبه و دوشنبه مورخ نهم و دهم شهریور ماه الی دو بامداد روز‌های بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ این روز‌ها الی دو بامداد روز‌های بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال بصورت یکطرفه خواهد بود.
 
محدودیت تردد در محور هراز نیز برای چهار روز تعطیل پیش‌رو اینگونه اعمال خواهد شد که تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز‌های شنبه، یکشنبه و دوشنبه هشتم تا دهم الی ۲ بامداد روز‌های بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ همین ایام الی ۲ بامداد روز‌های بعد از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه خواهد بود.
 
همچنین درصورت افزایش یا کاهش حجم تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه تمدید یا لغو محدودیت‌ها در محور‌های فوق توسط مامورین پلیس راه در محل اعمال می‌شود.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: