رئیس پلیس راه مازندران گفت: تردد انواع وسایل نقلیه در روز‌های تاسوعا و عاشورا از محور هراز و کندوان به سمت مازندران ممنوع است و یکطرفه می‌شود.

کد خبر: ۶۹۷۰۹
۱۷:۰۰ - ۰۴ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
پدران ایرانی؛ مظلوم و در حاشیه

پدران ایرانی؛ مظلوم و در حاشیه

فردا در تقویم رسمی ایران روز پدر است. مطلب حاضر نگاهی دارد به وضعیت پدران ایرانی در شرایط دشوار اقتصادی و اجتماعی امروز ایران و تنگناها و دغدغه‌های بسیاری که با آن مواجهند.

ديدارنيوز -  سرهنگ علیرضا قدمی با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی هفت روزه در جاده‌های استان از فردا چهارشنبه ۵ شهریور آغاز می‌شود و تا سه شنبه ۱۱ شهریور ادامه دارد به یکطرفه شدن جاده چالوس در استان اشاره کرد و افزود: آمدوشد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲ بامداد روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه از مرزن‌آباد به کرج و آزادراه تهران-شمال ممنوع می‌شود.
 
وی گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲ بامداد روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال به مرزن‌آباد یکطرفه خواهد شد.
 
سرهنگ قدمی افزود: آمدوشد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه و شنبه هفتم و هشتم شهریور از مرزن‌آباد به کرج و آزادراه تهران-شمال ممنوع و از ساعت ۱۸ تا ۲۴ از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال به مرزن‌آباد یکطرفه می‌شود.
 
وی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲ بامداد روز‌های یکشنبه و دوشنبه نهم و دهم شهریور از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به مرزن‌آباد ممنوع و از ساعت ۱۵ از مرزن‌آباد به کرج و آزادراه تهران-شمال یکطرفه خواهد شد.
 
سرهنگ قدمی به اعمال محدودیت ترافیکی در جاده هراز اشاره کرد و افزود: آمدوشد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز‌های شنبه، یکشنبه و دوشنبه هشتم، نهم و دهم شهریور از رودهن به آمل ممنوع است و از ساعت ۱۶ از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یکطرفه می‌شود.
 
رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه این محدودیت تا ۲ بامداد ادامه دارد، گفت: در صورت افزایش یا کاهش حجم تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه تمدید ویا لغو محدودیت‌ها در محور‌های فوق توسط مأمورین پلیس راه در محل اعمال می‌شود.
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: