تیتر امروز

سعدی به روایت شجریان؛ «ما در آثار صنع حیرانیم»!
به مناسبت روز سعدی

سعدی به روایت شجریان؛ «ما در آثار صنع حیرانیم»!

شعر ایرانی با موسیقی ایرانی پیوندی عمیق دارد. ترکیب این دو رنگینه و درهم آمیزیِ شگفتی می‌سازد و شجریان این آوازخوان بی‌همتای ایرانی، آنگاه که از سعدی می‌خواند، شنونده را می‌برد تا اوج‌های بی‌بدیل.
بلایی که ترامپی‌ها بر سر نظرسنجی آوردند!
ینگه دنیا ۵

بلایی که ترامپی‌ها بر سر نظرسنجی آوردند!

«ینگه دنیا» ستون ثابت روح‌الله نخعی روزنامه‌نگار حوزه بین‌الملل در دیدار است که به فضای سیاسی ایالات متحده و تحولات آن می‌پردازد. این شماره به علل اختلاف نظرسنجی‌ها با تعداد آرای جمهوری‌خواهان...

بعد از کش و قوس های فراوان متهم تجاوز به تعداد زیادی دختر در تهران بازداشت شد. این ماجرا در شبکه اجتماعی توییتر شروع شد و موج گسترده ای پیدا کرد تا حدی که افشاگری هایی علیه تعداد زیادی از هنرمندان و فعالین سیاسی و ... نیز مطرح شد.

کد خبر: ۶۹۶۹۵
۱۴:۲۵ - ۰۴ شهريور ۱۳۹۹
دیدارنیوز - حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران بزرگ، خبر داده متهم تجاوز به دختران دانشجو دستگیر شد.
 
این مقام ارشد پلیس از شاکیان درخواست کرد با اطمینان از حفظ‌شدن هویت‌شان نزد پلیس، برای شکایت از این مرد به پلیس امنیت عمومی تهران سر بزنند.
 
بیش‌تر شاکیان این فرد درفضای مجازی شکایت‌های دردناکی علیه این مرد مطرح کردند.
 
در روز‌های اخیر، چندین‌نفر از کاربران زن توییتر، مدعی‌شدند پس‌از نوشیدن مشروب مسموم، در خانه کاف. الف، یک دانش‌آموخته باستان‌شناسی دانش‌گاه تهران و فعال حوزه گردشگری، آزار جنسی دیده‌اند و برای ادعاهای‌شان نیز اسناد و مدارکی نیز منتشر کردند.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: