نایب رئیس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان از بررسی شکایت نماینده جهرم از نماینده تهران در این هیات خبر داد.

کد خبر: ۶۹۶۹۳
۱۴:۲۲ - ۰۴ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

دانش آدینه ۲۸: سیاهچاله‌ها مو ندارند!
دیدار آدینه ۳۷

دانش آدینه ۲۸: سیاهچاله‌ها مو ندارند!

در شماره ۲۸ دانش آدینه، سروش زمانی مقدم به سراغ خصوصیات سیاهچاله‌ها و اندازه‌گیری جرم و حجم این پدیده‌های مرموز رفته است. اجرام فشرده‌ای که در کانون حیات کیهانی‌اند.
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
قالیباف از میرسلیم شکایت کرده است؟
 
دیدارنیوز - حسن شجاعی، نایب رئیس هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی شکایت یک نماینده از مصطفی میرسلیم نماینده تهران به این هیات‌، گفت: اخیراً آقای میرسلیم ادعای درباره پرداخت رشوه ۶۵ میلیونی به یکی از نمایندگان مجلس دهم داشته که در همین زمینه رضایی کوچی از وی به هیات‌نظارت بر رفتار نمایندگان شکایتی را داشته‌ تا در این هیئت این موضوع بررسی شود.

وی با بیان اینکه تاکنون برای بررسی این شکایت دو جلسه تشکیل شده است، ادامه داد: در این جلساتی که برگزار شده است از مطلعین این پرونده دعوت شده تا با حضور در جلسه اطلاعات خود را ارائه کنند.

نماینده ابهر در مجلس با اعلام اینکه از آقای قالیباف شکایت رسمی به این هیئت درباره این موضوع واصل نشده است، افزود: قرار بر این شده تا آقای میرسلیم نیز مدارک و مستندات خود را به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان ارائه کند تا آنها نیز مورد بررسی قرار گیرد.

نایب رئیس هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان تصریح کرد: این پرونده در حال بررسی در این هیئت است و پس از جمع‌بندی نتیجه آن را اعلام خواهیم کرد.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: