پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان در اطلاعیه‌ای توصیه‌هایی به هیات‌های عزاداری ارائه کرد.

کد خبر: ۶۹۶۷۷
۱۳:۱۱ - ۰۴ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
دیدارنیوز - به گزارش ایسنا، در اطلاعیه پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان آمده است: "با توجه به اینکه اغلب عزاداران عزیز لباس تیره و مشکی به تن دارند، حتما عزاداران در هنگام عبور از عرض معابر احتیاط بیشتری داشته باشند.

همچنین هنگام دسته‌روی مخصوصا در شب‌ها، کمترین سطح سواره‌رو را در اختیار بگیرند و عزیزانی که همیار محرم هستند، در قسمت‌های ابتدا و انتها و کنار دسته‌جات مراقب حرکات خودروها و به ویژه موتورسیکلت‌سواران باشند.

به خانواده‌های عزیز توصیه می‌شود، هنگام حضور در مراسم‌ مواظب خردسالان خود باشند و از ورود ناگهانی آن‌ها به سطح سواره‌رو جلوگیری کنند.

چنانچه عزاداران قصد تردد با خودروها را دارند، حتی‌الامکان از خودروهای سواری و اتوبوس که پیش‌بینی شده استفاده کنند و از سوار شدن دسته جمعی در قسمت اتاق بار و روی سپر اتومبیل‌ها خودداری کنند.

همچنین در صورتی که عزاداران قصد دارند با وسیله نقلیه شخصی در محل عزاداری و تجمع دسته‌جات عزاداری حضور یابند و شرکت کنند، حتما محدودیت‌های ترافیکی را مدنظر قرار داده و با پلیس همکاری کنند تا موجب انتقال خودرو نگردند."


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: