امروز و در قالب هفته هفدهم پویش هر هفته الف ب ایران که همزمان با هفته دولت در استان البرز برگزار می‌شود، ۲۲۳۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۱۰۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

کد خبر: ۶۹۶۶۳
۱۲:۲۵ - ۰۴ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

دیدارنیوز - به گزارش ایسنا، رخشانی مهر معاون هماهنگی توزیع توانیر  در این مراسم که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، با بیان اینکه امسال در بخش توزیع به طور متوسط در هر ماه  بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان پروژه افتتاح می‌شود، اظهار کرد: در این بخش یک هدف برای خودمان  انتخاب کردیم و آن کاهش قیمت تمام شده خدمات است.

وی با بیان اینکه در سال ۱۳۹۷ شاخص عملکرد طرح به اجرا ۱.۳۰ درصد بود  که در سال گذشته به ۱.۶۱ درصد رسیده است و این  به معنای آن است اعتبارات بیشتر در طرح‌ها هزینه شده است، افزود: در پروژه‌های امروز که در محور ساخت وسازهاست، اصلاح وبهینه سازی شبکه  و برق رسانی را  هدف قرار داده است.

معاون هماهنگی توزیع توانیر با بیان اینکه هم اکنون تعداد مشترکان برق به ۳۷ میلیون مشترک رسیده است، ادامه داد: به دنبال تغییر نگرش و فرایند‌ها هستیم و در همین راستا با تعریف سازوکار‌های جدید، در جهت کاهش هزینه خدمات حرکت می‌کنیم.

به گفته رخشانی مهر تاکنون اگر سازوکار‌ها به مدد این تفکر نمی‌آمدند، این اهداف محقق نمی‌شد، در قالب همین هدف، خرید تجمیعی را در دستور کار قرار دادیم که باعث شد قیمت تمام شده در دو بخش کنتور و کابل خودنگهدار به نصف کاهش یابد.

معاون هماهنگی توزیع توانیر در همین خصوص به طرح چاوش اشاره کرد و افزود: این طرح، ولتاژ را هدف قرار داده است و به جای بهبود ولتاژ به صورت عام، به سراغ بخشی از شبکه می‌رود که ولتاژ آن برای مصرف کنندگان  ضعیف شده است.

وی یادآور شد: در همین راستا ۶۰۰۰ میلیارد تومان طرح برای  اصلاح و مقاوم سازی  و بهینه سازی شبکه تعریف شده است.

رخشانی مهر از تقسیم بندی شرکت‌های توزیع برق کشور به ۵ منطقه خبر داد و افزود: این تقسیم بندی‌ها در راستای مدیریت بهتر فعالیت‌ها انجام شده است، پروژه‌های امروز نیز در قالب این ۵ منطقه تقسیم بندی و افتتاح می‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: