کنوانسیون ملی حزب جمهوری‌خواه آمریکا، امروز، دوشنبه رسما دونالد ترامپ را برای دور دوم ریاست‌جمهوری نامزد تصدی این پست کرد.

کد خبر: ۶۹۶۲۶
۲۳:۱۱ - ۰۳ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

با وجودی که محمدجواد ظریف تا کنون تمایلی به حضضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ نشان نداده، ولی تعداد زیادی از افراد و احزاب اصلاح‌طلب اعلام کرده اند که ظریف می‌تواند گزینه نهایی جبهه اصلاحات...
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
حزب‌ جمهوری‌خواه رسما ترامپ را نامزد انتخابات کرد
 
دیدارنیوز -  به نقل از اسکای نیوز، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا در سخنرانی خود در برابر کنوانسیون ملی حزب جمهوری‌خواه دستاوردهای دولتش در رویارویی با کرونا و پیامدهای اقتصادی آن را ستود!

رئیس‌جمهوری آمریکا باز هم تنها راه شکست خود در انتخابات را وقوع تقلب انتخاباتی دانست و رقبای دموکراتش را به تلاش برای جاسوسی از کمپین انتخاباتی‌اش متهم کرد.

او به این ترتیب رسما نامزد حزبش در انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور در سوم نوامبر ۲۰۲۰ خواهد بود.

ترامپ در کنوانسیون ملی حزبش در شهر شارلوت در کارولینای شمالی ۱۲۷۶ رای نمایندگان جمهوری‌خواه در سراسر آمریکا را به دست آورد.

رای گیری امروز ماهیت صوری داشت زیرا قبل از این رئیس‌جمهوری کنونی آمریکا در تمام انتخابات مقدماتی در سایه نبود رقیبی در داخل حزبش پیروز شده بود.

ترامپ روز سوم نوامبر با جو بایدن، رقیب دموکراتش به رقابت خواهد پرداخت.
کنوانسیون حزب‌ جمهوری‌خواه آمریکا پیش از این طی امروز "مایک پنس"، معاون کنونی دونالد ترامپ را رسما به عنوان نامزد معاونت ریاست جمهوری آمریکا برای دور دوم ریاست جمهوری نامزد کرده بود.


منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: