رئیس مجمع نمایندگان مازندران خواستار شد؛

رئیس مجمع نمایندگان مازندران خواستار ورود ستاد ملی مقابله با کرونا برای ممانعت از سفر حجمی مسافران به این استان در تعطیلات هفته پیش رو شد.

کد خبر: ۶۹۵۱۷
۱۶:۲۷ - ۰۲ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
پدران ایرانی؛ مظلوم و در حاشیه

پدران ایرانی؛ مظلوم و در حاشیه

فردا در تقویم رسمی ایران روز پدر است. مطلب حاضر نگاهی دارد به وضعیت پدران ایرانی در شرایط دشوار اقتصادی و اجتماعی امروز ایران و تنگناها و دغدغه‌های بسیاری که با آن مواجهند.

دیدارنیوز ـ مهدی سعادتی در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت مازندران که در شرایط قرمز کرونایی قرار دارد، گفت: نادیده انگاشتن این وضعیت و مسافرت آزادانه پایتختنشینان در تعطیلات پایان هفته به مازندران، میزان ابتلا عمومی به این ویروس مرگبار را تشدید می‌کند.
 
نماینده مردم بابل افزود: بر اساس اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا هم اکنون بیش از ۹۰ درصد مناطق مازندران در شرایط قرمز قرار دارد.
 
این نماینده مجلس با تاکید بر لزوم انسداد مرز‌های ارتباطی مازندران با پایتخت گفت: باتوجه به تاثیر مستقیم حفظ فاصله اجتماعی در کنترل این بیماری، جلوگیری از سفر‌های غیر ضروری به نوار ساحلی شمال ضرورت دارد.
 
سعادتی یاداورشد: تجهیزات و زیرساخت‌های مازندران به هیچ وجه آمادگی و توانایی ارائه خدمات ملی به خیل عظیم مسافران تابستانی را در شرایط کنونی ندارند.
 
رئیس مجمع نمایندگان مازندران با تجلیل از تلاش‌های ستودنی مدافعان سلامت مازندران افزود: جلوگیری از سفر‌های حجمی و غیرضروری به مازندران در شرایط فعلی پاسخ شایسته به تلاش تحسین برانگیز کادر موفق بهداشتی و درمانی مازندران است.
 
وی نقش تصمیم سازی راهبردی ستاد ملی مقابله با کرونا را در کنترل این بیماری مهم دانست وافزود: ستاد ملی مقابله با کرونا باید در چارچوب وظیفه مندی خود از روند تصمیمات همه دستگاه‌های دخیل در این موضوع مراقبت و صیانت کند.
 
نماینده مردم بابل با بحرانی خواندن وضعیت مازندران در زمینه بحران کرونا خواستار اعمال تدابیر شدید کنترلی و بازدارنده در سراسر این استان شد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: