کارشناس امنیتی عراق نسبت به فعالیت مجدد گروه تروریستی داعش در مثلث واقع بین استان‌­های صلاح الدین، دیاله و کرکوک هشدار داد.

کد خبر: ۶۹۵۰۵
۱۴:۰۱ - ۰۲ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

با وجودی که محمدجواد ظریف تا کنون تمایلی به حضضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ نشان نداده، ولی تعداد زیادی از افراد و احزاب اصلاح‌طلب اعلام کرده اند که ظریف می‌تواند گزینه نهایی جبهه اصلاحات...
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.

دیدارنیوز ـ به نقل از المعلومه، «علی الوائلی»، کارشناس امنیت عراق با هشدار به بازگشت داعش به مثلث واقع بین استان‌­های صلاح الدین، کرکوک و دیاله تاکید کرد که این مناطق به عملیات امنیتی فشرده برای نابودی عناصر تروریستی نیاز دارد.
 
الوئلی گفت که به رغم عملیات نیرو‌های امنیتی برای پاکسازی همه مناطق از وجود گروه­‌های تروریستی، این مثلث به تمرکز بیشتر نیاز دارد.
 
وی افزود: «گروه‌های تروریستی داعش غالبا از مثلث فوق به عنوان نقطه شروع برای انجام اقدامات جنایتکارانه علیه مردم روستا‌ها و مناطق واقع در این ناحیه استفاده می‌کنند.»
 
الوائلی اظهار داشت که عناصر تروریستی روش پنهان شدن در بین ساکنان را در پیش گرفته‌­اند که این امر مستلزم فعال‌سازی تلاش اطلاعاتی و تکیه بر برنامه‌های جدید برای نظارت بر گروه‌ها و هسته­‌های تروریستی در مناطق مسکونی و پیگیری تحرکات افراد به ویژه افرادی است که تنهایی یا با خانواده وارد این مناطق می‌شوند.
منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: