مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای از انسداد شبانه جاده هراز به دلیل انجام عملیات کارگاهی به مدت دو شب خبر داد.

کد خبر: ۶۹۴۴۵
۰۹:۴۵ - ۰۲ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

با وجودی که محمدجواد ظریف تا کنون تمایلی به حضضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ نشان نداده، ولی تعداد زیادی از افراد و احزاب اصلاح‌طلب اعلام کرده اند که ظریف می‌تواند گزینه نهایی جبهه اصلاحات...
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.

دیدارنیوز ـ مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها از عملیات کارگاه جاده‌ای مهم که منجر به انسداد جاده هراز محدوده تونل زیار باغ شد خبر داد.
 
بر این اساس جاده هراز از امروز (۲ شهریور) تا فردا (٣شهریور) به مدت ۲ شب از ساعت ۲۱ تا ۵ صبح روز بعد، به دلیل اجرای عملیات تعمیر، نگهداری سیستم روشنایی و تهویه تونل در محدوده کیلومتر ۹۵ مسدود است.
 
در این مدت تردد از جاده‌های جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می‌شود.
 
این مرکز خبر داده است که در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ٢ هزار و ٢٤٩ ترددشمار فعال در محور‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۰.۹ درصد کاهش تردد رخ داده است. 
 
همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۴.۳ درصد، اوج تردد بین ساعت۱۹ تا ۲۰ و کمترین تردد بین ساعت چهار تا پنج انجام شده است که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعت مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: