فرماندار اهواز با اشاره به طرح موضوع تخریب منازل یک روستا که اراضی آن در مالکیت بنیاد مستضعفان قرار دارد، گفت: در این مورد دادستان ورود کرده تا تصرف غیرقانونی به جز منازل مسکونی در این منطقه را قدغن کنند.

کد خبر: ۶۹۳۷۰
۱۱:۴۸ - ۰۱ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
پدران ایرانی؛ مظلوم و در حاشیه

پدران ایرانی؛ مظلوم و در حاشیه

فردا در تقویم رسمی ایران روز پدر است. مطلب حاضر نگاهی دارد به وضعیت پدران ایرانی در شرایط دشوار اقتصادی و اجتماعی امروز ایران و تنگناها و دغدغه‌های بسیاری که با آن مواجهند.
توضیحی درباره خبر تخریب یک روستا با مالکیت بنیاد مستضعفان
 
دیدارنیوز - جمال عالمی‌نیسی با اشاره به خبرهای منتشرشده در خصوص دریافت حکم تخریب روستای "ابوالفضل" واقع در حد فاصل شهرک زردشت و کیانشهر اهواز توسط بنیاد مستضعفان، اظهار کرد: روستایی به نام ابوالفضل در ساختار تقسیمات کشوری شهرستان اهواز جایگاهی ندارد. این منطقه، یک سکونتگاه غیررسمی است که توسط عده‌ای فرصت‌طلب زمین‌ها خرید و فروش شده و با استفاده از خلاءهای قانونی، در آن ساخت و ساز غیرقانونی انجام شده است.

فرماندار اهواز افزود: قرار شده است که مقام قضایی در خصوص تصرفات غیرقانونی زمین‌هایی که متعلق به بنیاد مستضعفان است، ورود کند. در این مورد نیز دادستان ورود کرده تا تصرف غیرقانونی به جز منازل مسکونی در این منطقه را قدغن کنند.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، گفت: قصد تخریب هیچ روستایی را نداریم و خبر تخریب منازل مسکونی این روستا کذب محض است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: