بر اساس نظرسنجی جدیدی مشخص شد که جو بایدن موفق شده تا هشت درصد از ترامپ پیشی بگیرد.

کد خبر: ۶۹۳۵۸
۱۱:۱۸ - ۰۱ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
پدران ایرانی؛ مظلوم و در حاشیه

پدران ایرانی؛ مظلوم و در حاشیه

فردا در تقویم رسمی ایران روز پدر است. مطلب حاضر نگاهی دارد به وضعیت پدران ایرانی در شرایط دشوار اقتصادی و اجتماعی امروز ایران و تنگناها و دغدغه‌های بسیاری که با آن مواجهند.
پیشتازی ۸ درصدی بایدن بر ترامپ
 
دیدارنیوز - بر اساس نظرسنجی هیل-هریس ایکس، جو بایدن، کاندیدای دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با ۴۶ درصد از دونالد ترامپ، رئیس جمهوری این کشور پیشی گرفت؛ ترامپ در این نظرسنجی ۳۸ درصد به دست آورد.

این نظرسنجی روز جمعه منتشر شد و هم‌چنین نشان داد که هشت درصد از شرکت کنندگان برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا هنوز تصمیم نگرفته‌اند، در حالیکه چهار درصد گفتند یک کاندیدای دیگر را ترجیح می‌دهند و سه درصد هم گفتند که در انتخابات نوامبر ۲۰۲۰ رای نمی‌دهند.

در این نظرسنجی، بایدن موفق شد در میان رای دهندگان مستقل یک پیشروی ۱۰ درصدی نسبت به ترامپ داشته باشد یا به عبارتی، بایدن ۳۹ درصد و ترامپ ۲۹ درصد به دست آوردند.

۸۵ درصد از دموکرات‌ها نیز اعلام کردند که آنها از بایدن حمایت می‌کنند اگر که انتخابات همین امروز برگزار شود در حالیکه ۸۱ درصد از جمهوری خواهان گفتند با همین شرایط از ترامپ حمایت می‌کنند.

این نظرسنجی در بازه زمانی ۱۵ تا ۱۸ اوت و با ثبت نام اینترنتی ۲۸۴۰ رای دهنده برگزار شد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: