رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه یکی از مولفه های امنیت و احساس امنیت مقابله با اراذل و اوباش است، گفت: روسای کلانتری ها ، پاسگاه ها و یگان های امداد در ماموریت مقابله با اراذل و اوباش پیشتاز هستند.

کد خبر: ۶۹۳۵۰
۱۰:۴۳ - ۰۱ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

با وجودی که محمدجواد ظریف تا کنون تمایلی به حضضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ نشان نداده، ولی تعداد زیادی از افراد و احزاب اصلاح‌طلب اعلام کرده اند که ظریف می‌تواند گزینه نهایی جبهه اصلاحات...
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
برخورد با اراذل و اوباش آفندی، قاطع و بلادرنگ خواهد بود
 
دیدارنیوز - سردار مهدی معصوم بیگی  با سفر به استان خراسان رضوی در بازدید از کلانتری های فرماندهی انتظامی با اشاره به اهمیت مقابله با افراد قانون شکن و لزوم برخورداری آحاد مردم از امنیت و آرامش گفت: در برخورد با اراذل و اوباش به هیچ وجه کوتاه نخواهیم آمد و این ماموریت مقتدرانه و موثر انجام خواهد شد. برخورد قاطع با این جماعت به شدت امنیت را ارتقا و در اقشار مختلف رضایت مندی و احساس امنیت را افزایش می دهد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا در ادامه اظهارکرد: در مقابله با اوباش رویکرد پلیس آفندی، فعال، درلحظه و بلادرنگ خواهد بود و این ماموریت مستمر، بلاانقطاع و دائمی است به گونه ای که هیچ مکان، خیابان و نقطه ای برای عرض اندام آنها وجود نداشته باشد.

وی افزود: ضمن اینکه فرماندهان نیروی انتظامی در این عرصه مصمم هستند یکی از مطالبات عمومی مردم از خدمتگزاران خودشان در نیروی انتظامی و دستگاه قضائی برخورد موثر و بازدارنده با این افراد است به گونه ای که هزینه ارتکاب جرم به اندازه ای بازدارنده باشد که کسی به خود جرات اوباش گری ندهد و بداند که برخورد با او قطعی و بدون تعلل انجام خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس معصوم بیگی با بیان اینکه روسای کلانتری، پاسگاه و یگان های امداد در این ماموریت پیشتاز هستند خاطرنشان کرد: به فضل الهی و به برکت خون شهدای عزیز و کوشش‌های مجاهدانه همه دستگاه‌های امنیت ساز از جمله نیروی انتظامی که در خط مقدم تامین نظم و امنیت قرار دارد، امنیت بسیار خوب در کشور حاکم است که همه باید قدردان این امنیت باشیم و به حفظ آن کمک کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: