رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه یکی از مولفه های امنیت و احساس امنیت مقابله با اراذل و اوباش است، گفت: روسای کلانتری ها ، پاسگاه ها و یگان های امداد در ماموریت مقابله با اراذل و اوباش پیشتاز هستند.

کد خبر: ۶۹۳۵۰
۱۰:۴۳ - ۰۱ شهريور ۱۳۹۹
برخورد با اراذل و اوباش آفندی، قاطع و بلادرنگ خواهد بود
 
دیدارنیوز - سردار مهدی معصوم بیگی  با سفر به استان خراسان رضوی در بازدید از کلانتری های فرماندهی انتظامی با اشاره به اهمیت مقابله با افراد قانون شکن و لزوم برخورداری آحاد مردم از امنیت و آرامش گفت: در برخورد با اراذل و اوباش به هیچ وجه کوتاه نخواهیم آمد و این ماموریت مقتدرانه و موثر انجام خواهد شد. برخورد قاطع با این جماعت به شدت امنیت را ارتقا و در اقشار مختلف رضایت مندی و احساس امنیت را افزایش می دهد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا در ادامه اظهارکرد: در مقابله با اوباش رویکرد پلیس آفندی، فعال، درلحظه و بلادرنگ خواهد بود و این ماموریت مستمر، بلاانقطاع و دائمی است به گونه ای که هیچ مکان، خیابان و نقطه ای برای عرض اندام آنها وجود نداشته باشد.

وی افزود: ضمن اینکه فرماندهان نیروی انتظامی در این عرصه مصمم هستند یکی از مطالبات عمومی مردم از خدمتگزاران خودشان در نیروی انتظامی و دستگاه قضائی برخورد موثر و بازدارنده با این افراد است به گونه ای که هزینه ارتکاب جرم به اندازه ای بازدارنده باشد که کسی به خود جرات اوباش گری ندهد و بداند که برخورد با او قطعی و بدون تعلل انجام خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس معصوم بیگی با بیان اینکه روسای کلانتری، پاسگاه و یگان های امداد در این ماموریت پیشتاز هستند خاطرنشان کرد: به فضل الهی و به برکت خون شهدای عزیز و کوشش‌های مجاهدانه همه دستگاه‌های امنیت ساز از جمله نیروی انتظامی که در خط مقدم تامین نظم و امنیت قرار دارد، امنیت بسیار خوب در کشور حاکم است که همه باید قدردان این امنیت باشیم و به حفظ آن کمک کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: