یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه مردم دیگر رغبتی به اصلاح طلبان و اعتدالی ها ندارند، گفت: مردم سیاست های دولت و جریان حاکم بر دولت را موجب بروز مشکلات عدیده اقتصادی خود می دانند.

کد خبر: ۶۹۰۹۰
۰۸:۵۲ - ۲۹ مرداد ۱۳۹۹
ترقی:مردم دیگر رغبتی به اصلاح طلبان و اعتدالی ها ندارند
 
دیدارنیوز - حمیدرضا ترقی درباره اینکه چه اشخاص و جریان های شانس بیشتری برای پیروزی در انتخابات ۱۴۰۰ دارند، اظهار کرد: مردم نسبت به وضع موجود ناراضی بوده و سیاست های دولت و جریان حاکم بر دولت را موفق ارزیابی نکرده، بلکه آن سیاست ها را موجب بروز مشکلات عدیده اقتصادی خود می دانند.این مساله موجب می شود گرایش مردم به سوی کسانی باشد که روحیه جهادی و انقلابی داشته باشند و قادر باشند به سرعت مشکلات اقتصادی را جبران کنند.

وی ادامه داد: مردم همچنین دولتی شاداب، جوان و سرزنده میخواهند که از کار برای مردم خسته نشود و برنامه قوی و مناسبی برای اداره کشور برخوردار باشد.مردم همچنین به کسانی گرایش دارند که پشتوانه فکری و تشکیلاتی داشته باشند، زیرا این تشکیلات می تواند نیروهایی در تراز انقلاب اسلامی و قوی به لحاظ مدیریتی ارائه کند.

این فعال سیاسی تاکید کرد: تشکیلات قوی داشتن و معرفی حداقل ده نفر از تیم کاری در حوزه های اقتصاد،فرهنگ و صنعت به همراه نامزد انتخابات ریاست جمهوری، تاثیر زیادی بر رای آوری دارد. این چنین فردی احتمال موفقیت بیشتری نسبت به کسی دارد که به صورت عملی وابستگی تشکیلاتی ندارد و نیروهای مدنظر خود را از جریان‌های مختلف انتخاب می کند.کسی که وابستگی تشکیلاتی دارد،از سوی تشکیلات فکر، برنامه و نیرو دریافت کرده و تقویت می شود.

ترقی در پاسخ به این پرسش که به نظر شما رییس جمهور۱۴۰۰به چه تشکیلاتی تعلق دارد، گفت: مردم دیگر رغبتی به اصلاح طلبان و اعتدالی ها ندارند و دنبال نیروهایی هستند که مومن به انقلاب بوده و زیرساخت های گام دوم انقلاب را فراهم کنند و با سیاست های کلان نظام همراهی تضمین شده ای داشته باشند تا یا سرعت کشور را از مشکلات عبور دهند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
محمدرضا کیانفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۳۱
0
0
اشرف بروجردی اصلاح‌طلب گفت: با اعتمادسازی می‌توانیم مردم را به پای صندوق رأی بیاوریم.

خانم بروجردی،
فقط رد صلاحیت نشدن کاندیداهای مخالف انقلاب اعتمادساز می‌شود زیرا مردم سالهاست فهمیده‌اند که انقلابیون ضد بشرند.

سرور گرامی،
تنها راه نجات میهن اتحاد ماست که هم‌صدا جمهوری اسلامی را تشویق به انجام دو فوریت نماییم:
1- مذاکره با آقای ترامپ برای دفع تهدیدات خارجی،
2- به رسمیت شناختن حق آزادی بیان مصوب قانون اساسی جهت حل مشکلات داخلی،
با تشکر از توجه شما،