سازمان سنجش آموزش کشور با انتشار اطلاعیه ای ضمن تاکید بر ضرورت ایجاد فضای آرامش بخش برای داوطلبان و خانواده‌های آنها و مساعدت در پرهیز از ایجاد فضای تنش زا، اطمینان داد برگزاری آزمون سراسری بار دیگر عرصه بروز نماد همدلی خواهد شد.

کد خبر: ۶۸۴۹۷
۱۸:۰۰ - ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
ضرورت ایجاد فضای آرام برای داوطلبان و خانواده‌ها و پرهیز از ایجاد فضای تنش زا
 
دیدارنیوز - در متن اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور آمده است: آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا در روزهای چهارشنبه ۲۹، پنج شنبه ۳۰، جمعه ۳۱ مردادماه و شنبه اول شهریور ماه در سراسر کشور با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مصوب، با برنامه ریزی و همکاری دستگاه‌های کشوری و لشگری برگزار خواهد شد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است؛ سازمان سنجش آموزش کشور با دعوت از کلیه اصحاب رسانه و مسئولین در جهت ایجاد فضای آرامش بخش برای داوطلبان و خانواده‌های آنها و مساعدت در پرهیز از ایجاد فضای تنش زا اطمینان دارد برگزاری آزمون سراسری بار دیگر عرصه بروز نماد همدلی خواهد شد.

سازمان سنجش آموزش کشور از داوطلبان درخواست کرد برای کسب اطلاعات لازم در خصوص آزمون و به جهت داشتن آرامش و اطمینان لازم، ضمن عدم توجه به منابع خبری غیر رسمی، اخبار آزمون را تنها از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org  پیگیری کنند.

به گزارش ایسنا، آزمون سراسری  طبق تاریخ مصوب قبلی ستاد ملی مدیریت کرونا و در روزهای 29-30 و 31 مرداد و یکم شهریورماه در حوزه های امتجانی سراسر کشور برگزار می گردد.


منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم