تیتر امروز

احیای همان برجام؛ مسئول خسارات کیست؟

احیای همان برجام؛ مسئول خسارات کیست؟

جریان انقلابی و شخص سید ابراهیم رئیسی دلایل و انگیزه‌های زیادی برای احیای برجام و رفع تحریم‌ها دارند، اما منتقدان بر این پرسش پا می‌فشارند که چرا جناح اصولگرا مانع حصول توافق توسط حسن روحانی...
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!

اختلاف نظر در پرونده استخدام معلمان حق‌التدریس

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از اختلاف نظر در برگزاری آزمون برای استخدام معلمان حق‌‌التدریس خبر داد.

کد خبر: ۶۷۴
۱۰:۴۲ - ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۷

دیدارنیوز - اسدالله عباسی با اشاره به بازگشت مجدد طرح تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریس به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار کرد: قبلا در کمیسیون آموزش مطرح شده بود، نیروهایی که سابقه کار بالایی دارند به عنوان مثال گاه 10 سال است که در حال فعالیت هستند، نیازی به شرکت در آزمون نداشته باشند و مراحل گزینش را برای جذب در آموزش‌وپرورش طی کنند.

وی افزود: برگزاری آزمون باید برای افرادی باشد که تازه شروع به کار کرده‌اند اما در این موضوع و سایر مسائل اختلاف نظرهایی میان اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات با نمایندگان مجلس وجود دارد به همین دلیل طرح تعیین تکلیف نیروهای حق‌‌التدریس که در کمیسیون مصوب شده بود مجدد از صحن علنی به کمیسیون بازگشت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه در یکی از بندهای این طرح بحث برگزاری آزمون ذکر شده بود از سوی دیگر در بندهای الحاقی نظر اعضای کمیسیون لحاظ نشده بود، گفت: این طرح در صحن علنی رای نیاورد و مجدد به کمیسیون بازگشت تا در باره موارد مورد اختلاف بررسی‌های لازم انجام شود.

عباسی تصریح کرد: پس از پایان تعطیلات مجلس، این طرح در کمیسیون آموزش مورد بررسی قرار گرفته و پس از رفع ایرادات بلافاصله در نوبت طرح در صحن علنی مجلس قرار می‌گیرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی