تیتر امروز

پیروزی رئیسانه یا سیاست‌ورزی ظریفانه

پیروزی رئیسانه یا سیاست‌ورزی ظریفانه

ظریف کاندیدا می‌شود؟ شورای نگهبان وزیر خارجه را تأیید صلاحیت می‌کند؟ تقابل او و ابراهیم رئیسی فضای سیاسی را دو قطبی می‌کند؟ این‌ها از اصلی‌ترین سؤالات حال حاضر فضای سیاسی است.

انتشار خبر و عکس‌هایی به عنوان ضرب و شتم یک کارگردان جوان از سوی افرادی، صبح امروز تلویزیون را متوجه حاشیه‌ای جدید کرد؛ پیشتر، از این کارگردان به عنوان سازنده سریال دفاع مقدس شبکه دو نام برده شده بود؛ هرچند شبکه دو امروز ترجیح داد این خبر را قویا تکذیب کند.

کد خبر: ۶۶۹۷۹
۱۵:۱۲ - ۰۷ مرداد ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ بنا بر ادعا‌های مطرح شده در خبر ارسالی به رسانه‌ها که عکس‌هایی دلخراش از جرح بدنی هم ضمیمه آن شده است، شاهرخ قیصری ـ کارگردان ـ شامگاه دوشنبه جلو در خانه‌اش مورد هجوم افرادی غریبه قرار می‌گیرد و زخمی می‌شود. مهاجمان او را متهم به ارتباط با دستگاه‌های خاص کرده و طبق این خبر، پیش‌تر نیز در شبکه‌های مجازی او را تهدید جانی کرده بودند.
 
این کارگردان که چند روز قبل، از ساخت سریال «کت فرمانده» برای شبکه دو خبر داده بود، پیش از این سابقه همکاری با تلویزیون را نداشته و مجوز نخستین فیلم سینمایی اش را هم در سال ۹۷ گرفته است. بنا بر خبر ارسالی به رسانه ها، او اکنون در بیمارستان شریعتی تهران بستری است و امروز برای بار دوم به اتاق عمل می‌رود.
 
اما در پی انتشار این خبر، روابط عمومی شبکه دو با ارسال مطلبی به رسانه‌ها هرگونه همکاری با این فرد و ساخت سریالی به نام «کت فرمانده» را برای این شبکه تکذیب کرد؛ سریالی که گفته می‌شد قرار است با موضوع مدافعان حرم ساخته شود.
 
اما تلویزیون در حالی امروز با حاشیه‌ای جدید در حوزه برنامه سازی مواجه شد که در هفته‌های اخیر شمار اتفاقاتی از این دست در رسانه ملی بار دیگر بالا گرفته است؛ زیر سوال بردن قهرمانی لیگ برتر فوتبال توسط یک مجری تلویزیونی و عذرخواهی شبکه اول از این تیم، جدال لفظی مجری شبکه سه و گزارشگر رقابت بازی فوتبال پرسپولیس و نفت روی آنتن زنده و همچنین ماجرای برخورد حاشیه‌ساز مجری تلویزیون با یک کارآفرین، نمونه‌هایی از حاشیه‌های برنامه‌های تلویزیونی در هفته‌های اخیر است.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: