تیتر امروز

پیروزی رئیسانه یا سیاست‌ورزی ظریفانه

پیروزی رئیسانه یا سیاست‌ورزی ظریفانه

ظریف کاندیدا می‌شود؟ شورای نگهبان وزیر خارجه را تأیید صلاحیت می‌کند؟ تقابل او و ابراهیم رئیسی فضای سیاسی را دو قطبی می‌کند؟ این‌ها از اصلی‌ترین سؤالات حال حاضر فضای سیاسی است.

سازمان لیگ در نامه ای به باشگاه استقلال اعلام کرد عدم حضور در بازی با پارس جم برخلاف قوانین بوده است.

کد خبر: ۶۵۳۰۲
۱۲:۱۱ - ۲۰ تير ۱۳۹۹
غیررسمی؛ پارس جنوبی 3 - استقلال صفر (نامه)
 
دیدارنیوز - چندی پیش و در جریان هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر استقلال باید به جم سفر می‌کرد تا مقابل تیم پارس جنوبی قرار بگیرد ولی مثبت العام شدن تست کرونای تعدادی از نفرات این تیم باعث شد مسئولان باشگاه تصمیم به ماندن تیم در تهران و عدم حضور در این مسابقه بگیرند.

در چند روز اخیر مباحث مختلفی پیرامون این بازی و وضعیت استقلالی‌ها و تست کرونای آنها و راستی آزمایی این تست‌ها صورت گرفته ولی حالا نامه‌ای از سازمان لیگ به دست ما رسیده که نشان می‌دهد این سازمان روز برگزاری مسابقه به آبی‌پوشان اعلام کرده که شرایط لغو مسابقه را ندارند و باید طبق برنامه در زمین بازی حاضر شوند.

از همین رو به نظر می‌رسد مسئولان باشگاه استقلال در لغو سفرشان به شهرستان جم برای مقابله با پارس تصمیم عجولانه‌ای گرفتند که با توجه به نامه سازمان لیگ خلاف قوانین بوده و از همین رو طبق آنچه قوانین می‌گوید مصداق عدم حضور در زمین مسابقه و اعلام نتیجه 3-0 به سود تیم جمی است و به احتمال زیاد باید شاهد چنین حکمی از سوی کمیته انضباطی باشیم.

استقلالی‌ها معتقد بودند تعداد نفرات مبتلا به کرونای آنها بیش از 25 درصد نفرات را شامل می‌شود و از همین رو با استناد به قانونی که در این زمینه در شرایط شیوع ویروس کرونا وجود دارد بازی را لغو شده تلقی کردند ولی این نامه سازمان لیگ که روز بازی نگاشته شده نشان از اشتباه مسئولان این باشگاه و تصمیم نادرستی دارد که گرفتند و حالا باید دید این تصمیم عواقبش برای آبی‌پوشان چه خواهد بود.

استقلال در کورس کسب سهمیه آسیایی است و پس از شکست مقابل فولاد و تساوی مقابل سایپا اگر با حکم کمیته انضباطی بازنده این دیدار معرفی شود با کسب تنها یک امتیاز از 3 بازی عملکرد ضعیفی از خودش به جا گذاشته و از کورس با رقبای بالای جدول نشین عقب می‌ماند.
 
غیررسمی؛ پارس جنوبی 3 - استقلال صفر (نامه)
 
غیررسمی؛ پارس جنوبی 3 - استقلال صفر (نامه)
منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: