جانشین فرمانده ناجا در هشتاد و نهمین نشست کمیته مقابله با ورود و عرضه مواد مخدر بر تشدید اقدامات مقابله ای با مواد مخدر تاکید کرد.

کد خبر: ۶۵۰۶۲
۱۲:۱۶ - ۱۷ تير ۱۳۹۹
تشدید اقدامات مقابله ای در حوزه مواد مخدر
 
دیدارنیوز - سردار رضایی در این جلسه که در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی برگزار شد، با اعلام خدا قوت به تلاشگران عرصه مقابله با قاچاق مواد مخدر اظهار کرد: مبارزه با مواد مخدر از اولویت های ویژه نیروی انتظامی است و این مهم را در ناجا به جد و با قوت دنبال می کنیم.

وی با بیان اینکه امروز مقابله با قاچاق مواد مخدر مطالبه جدی آحاد جامعه است، افزود: در فرآیند مبارزه با مواد افیونی بایستی همه دستگاه های مسئول اقدامات جهادی و انقلابی انجام دهند و ان شاء الله فعالیت هایمان مورد رضایت خداوند متعال قرار بگیرد.

وی با اشاره به نقش اشراف اطلاعاتی در کشفیات مواد مخدر خاطر نشان کرد: تمرکز بر مرزهای شرق و جنوب شرقی کشور از اولویت های مبارزه با مواد افیونی باشد.

وی با اشاره به آسیب های جدی مواد مخدر در جامعه تاکید کرد: تلاش برای کاهش دسترسی به مواد مخدر بایستی به جد دنبال شود؛ در کنار اینها شناسایی و دستگیری سرشبکه های اصلی و همچنین خرده فروشان مواد مخدر بسیار حائز اهمیت است.

جانشین فرمانده ناجا بر لزوم اجرای طرح های مستمر جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر اشاره و بیان کرد: پیشبرد اهداف مصوب این کمیته نیازمند هماهنگی و همکاری همه اعضاء نشست است.

براساس گزارش سایت پلیس، هشتاد و نهمین نشست کمیته مقابله با ورود و عرضه مواد مخدر با چهار دستور جلسه تحت عنوان مروری بر مصوبات جلسات قبل، ارائه اخبار مهم و خاص، بررسی دستورالعمل های ابلاغی ستاد کل نیروهای مسلح درباره اقدامات مشترک در مبارزه با مواد مخدر و تشدید اقدامات مقابله ای در مرزهای کشور برگزار شد.

در این نشست از زحمات سردار " محمدمسعود زاهدیان"؛ رئیس پیشین پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا توسط سردار "قاسم رضایی"؛ جانشین فرمانده ناجا قدردانی شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم