تیتر امروز

پیروزی رئیسانه یا سیاست‌ورزی ظریفانه

پیروزی رئیسانه یا سیاست‌ورزی ظریفانه

ظریف کاندیدا می‌شود؟ شورای نگهبان وزیر خارجه را تأیید صلاحیت می‌کند؟ تقابل او و ابراهیم رئیسی فضای سیاسی را دو قطبی می‌کند؟ این‌ها از اصلی‌ترین سؤالات حال حاضر فضای سیاسی است.

قرعه‌کشی طرح پیش‌فروش ۱۲ محصول ایران خودرو به تعداد ۴۵ هزار دستگاه با موعد تحویل حداکثر یکسال انجام شد. مشتریان از صبح فردا (یکشنبه) به مدت ۷۲ ساعت فرصت واریز مبلغ علی‌الحساب دارند.

کد خبر: ۶۳۲۴۶
۱۰:۵۵ - ۲۴ خرداد ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ صبح امروز (شنبه) قرعه‌کشی طرح پیش‌فروش یکساله ۴۵ هزار دستگاه از محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو در محل شرکت ساپکو (شرکت طراحی، مهندسی وتامین قطعات ایران‌خودرو) در حضور نهاد‌های نظارتی انجام شد. در این طرح پیش‌فروش یکساله ایران خودرو که با ثبت نام بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر به اتمام رسید، جدول زیر ظرفیت این ۱۲ مدل محصول ایران‌خودرو را نشان می‌دهد.
 
نتایج قرعه‌کشی (اسامی مشتریان برنده) این طرح از ساعت ۱۶ امروز از طریق سایت رسمی این شرکت به آدرس نشانی esale.ikco.ir و پیامک برای مشتریان اعلام خواهد شد. مشتریان منتخب از ساعت ١٠ صبح فردا (یکشنبه ۲۵ خردادماه) به مدت ۷۲ ساعت برای واریز وجوه علی‌الحساب فرصت دارند. در صورت عدم واریز وجه برندگان این قرعه‌کشی، افراد رزرو جایگزین خواهند شد. در این طرح، خودرو‌ها در بازه چهار ماه تا ۱۲ماهه و براساس اولویت قرعه‌کشی به مشتریان تحویل داده خواهد شد.
 
قرعه‌کشی ۴۵ هزار خودرو ایران‌خودرو برای ۱.۵ میلیون مشتری
 
در طرح پیش‌فروش یکساله ایران‌خودرو در مجموع یک میلیون و ۶۲۷ هزار و ۵۵ نفر ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۱۶ هزار و ۵۰۸ نفر مشترکا در طرح پیش‌فروش سایپا نیز شرکت کرده و ۹۷ و ۴۰۵ مشتری ثبت‌نام کرد در این طرح، پلاک فعال داشتند که پاکسازی شده و از بین افراد برای قرعه‌کشی حذف شدند. در نهایت قرعه‌کشی بین یک میلیون و ۵۱۵ هزار و ۲۹۶ نفر از مشتریان برای ۴۵ هزار خودرو به صورت قطعی و ۹ هزار دستگاه هم به صورت رزرو انجام شد.
 
دراین طرح، برای اولین بار محصول جدید ایران خودرو «رانا پلاس» عرضه شده است که مورد استقبال متقاضیان قرارگرفت.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: