مدیرعامل شرکت فرهنگی آموزشی ریحانه مشیز اعلام کرد:

آرش محمدی گفت: از آن جایی که مجموعه مدارس ریحانه از حامیان محیط زیست محسوب می‌شوند، لذا برای تحقق این مهم، دپارتمان فرهنگی آموزشی شرکت فرهنگی آموزشی ریحانه به مناسبت آغاز هفته محیط زیست ضبط و ارائه پادکست‌های ریحانه سبز با مضامین زیست محیطی را آغاز نموده و از تاریخ ۱۷خرداد ماه ۱۳۹۹ این پادکست‌ها در کانال‌های مربوط به دانش آموزان و اولیای مجموعه مدارس ریحانه٬ بارگذاری خواهد شد.

کد خبر: ۶۲۷۳۷
۲۰:۴۶ - ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
آغاز به کار پادکست های صیانت از محیط زیست
 
دیدارنیوز- مدیرعامل شرکت فرهنگی آموزشی ریحانه مشیز طی بیانیه‌ای از آغاز پخش پادکست‌های آموزش صیانت از محیط زیست، توسط مجموعه مدارس سبز ریحانه خبر داد. "آرش محمدی" در تشریح جزییات این خبر گفت: از آن جایی که مجموعه مدارس ریحانه از حامیان محیط زیست محسوب می‌شوند، لذا برای تحقق این مهم، دپارتمان فرهنگی آموزشی شرکت فرهنگی آموزشی ریحانه به مناسبت آغاز هفته محیط زیست ضبط و ارائه پادکست‌های ریحانه سبز با مضامین زیست محیطی را آغاز نموده و از تاریخ ۱۷خرداد ماه ۱۳۹۹ این پادکست‌ها در کانال‌های مربوط به دانش آموزان و اولیای مجموعه مدارس ریحانه٬ بارگذاری خواهد شد.

وی با بیان اینکه مخاطب این پادکست‌ها حدود سه هزار نفر عوامل، پرسنل، دانش‌آموزان و اولیا ریحانه به صورت مستقیم و حدود ده هزار نفر بصورت غیر مستقیم می‌باشند، از تاثیر این پادکست‌ها بر جمعیت آماری کثیری از همشهریان خبر داد.

مدیرعامل شرکت فرهنگی آموزشی ریحانه مشیز خاطر نشان کرد: مجموعه مدارس ریحانه با انتخاب شعار «ریحانه سبز» ارزش زیادی برای زمین و زیست گاه آدمی قائل بوده، در این راستا فعالیت‌های زیادی را در برنامه‌های آتی خود درنظر گرفته است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم