سرپرست پایگاه جنوب پلیس امنیت اقتصادی از کشف ۳۰ هزار حلقه لوح فشرده خام قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در جنوب پایتخت خبر داد.

کد خبر: ۶۲۵۱۴
۱۴:۲۶ - ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ سرهنگ "ابراهیم قلی زاده" در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران اکیپ گشت پایگاه هنگام گشت زنی در محدوده اتوبان "بهشت زهرا" به یک دستگاه خودرو سواری مظنون و با استفاده از علائم هشدار دهنده خودرو را متوقف و به بررسی موضوع می‌پردازند.
 
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه راننده خودرو برای رهایی از سوالات پلیس به ضد و نقیض گویی پناه برده بود، ماموران برای بررسی بیشتر خودرو وی را بررسی و متوجه می‌شوند که خودروی حامل بار کارتن‌های لوح فشرده خام است.
 
وی عنوان کرد: متهم که عاجز از ارائه مدارک گمرگی و مجوز‌های قانونی بود، بناچار به قاچاق بودن کارتن‌های حاوی لوح‌های خام اعتراف و ماموران در بررسی‌های دقیق‌تر موفق به کشف ۵۰ کارتن ۶۰۰ تایی لوح فشرده در مجموع ۳۰ هزار لوح فشرده خام می‌شوند.
 
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ قلی زاده در پایان با بیان اینکه راننده خودروی در اختیار اداره تعزیرات حکومتی شهرری قرار گرفت، اظهار داشت: کالا‌ها قاچاق تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران شد.
 
به گفته سرپرست پایگاه جنوب پلیس امنیت اقتصادی کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را "یک میلیارد" ریال برآورد کرده اند.
منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم