تیتر امروز

سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

همین چند وقت پیش دوربین تلویزیون با سارقی مصاحبه کرد که مدعی بود هر ماشینی که دلش بخواهد را می‌دزدد و برای صاحبش دست تکان بدهد! آیا سرقت ماشین در ایران به همین سادگی است؟ این گزارش را از دست...
مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!
بررسی آثار انتصاب ذوالقدر به عنوان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!

داستان لوایح مربوط به FATF کماکان خبرساز است، بن‌بستی که ورود به آن با بروز اولین نشانه‌ها از تغییری در روابط نهادهای قدرتمند همراه بود، تغییری که با انتصاب ذوالقدر، پررنگ‌تر از قبل نمایان شده...
آسایش: در میدان حضور داریم اما در  اتاق گفتگو نه!
«دیپلمات»؛ برنامه هشتم

آسایش: در میدان حضور داریم اما در اتاق گفتگو نه!

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدجواد آسایش زارچی، سفیر سابق ایران یوگسلاوی، کرواسی، شیلی، عمان و قطر میهمان هشتمین برنامه...

هشدار عضو شورای تهران به احتمال اقدامات شائبه برانگیز در پارک چیتگر

رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران به تعطیلی پارک چیتگر واکنش نشان داد و نسبت به انجام اقدامات شائبه برانگیز هشدار داد.

کد خبر: ۶۲۴۱۴
۱۲:۰۳ - ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ «مجید فراهانی» روز یکشنبه در دویست و شانزدهمین جلسه شورا با اشاره به تعطیلی پارک چیتگر گفت: ستاد مقابله با کرونا نسبت به بازگشایی بوستان‌ها اقدام کرده، اما چیتگر همچنان بسته است.
 
وی اظهار داشت: بر اساس بخشنامه رسمی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهر تهران، همه پارک‌ها و تفرجگاه‌ها باز شده اند، متاسفانه هنوز این پارک بسته است و مردم به زحمت و با وجود بسته بودن درها، خود را به پارک می‌رسانند.
 
فراهانی تاکید کرد: در طول بیست سال گذشته هیچگاه اینگونه پارک چیتگر تعطیل نبوده و این امر سبب نارضایتی شدید مردم شده و بر طبق نامه دبیر دبیران شورایاران، مردم ناراضی هستند و تصویر بدی از مدیریت شهری در ذهن شکل می‌گیرد.
 
این عضو شورا‌ی تهران از شهردار خواست با دستور مستقیم این مجموعه را باز کند و ادامه داد: بخشنامه سازمان پارک‌ها و اجازه ستاد کرونا برای بازگشایی موجود است، اما شائبه‌های وجود دارد که البته مستند نیست و باید بررسی کنیم.
 
بوستان چیتگر در غرب تهران با داشتن ۹۵۰ هکتار مساحت، بزرگترین بوستان جنگلی تهران است؛ چیتگر پیست دوچرخه سواری دارد و دو ایستگاه مترو در آن ایجاد شده است.
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر