استاندار مازندران:

استاندار مازندران گفت: حدود ‌هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال برای توسعه فرودگاه بین‌المللی دشت‌ناز ساری طی سه سال گذشته هزینه شد.

کد خبر: ۶۰۲۸۸
۱۰:۲۶ - ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۹

تیتر امروز

تلخ و شیرین فرزندپذیری و فرزندخواندگی

تلخ و شیرین فرزندپذیری و فرزندخواندگی

گزارش حاضر در امتداد سلسله گزارش‌های دیدار در مورد مقوله فرزندخواندگی تهیه شده است و به روایت خانواده‌هایی می‌پردازد که موفق شدند از هفت خوان پذیرش فرزند بگذرند....

 

دیدارنیوز ـ احمد حسین زادگان در حاشیه بازدید از فرودگاه بین‌المللی دشت ناز ساری در گفتگوی خبری با اشاره به اینکه این فرودگاه همه شرایط یک فرودگاه بین‌المللی به جز راه دسترسی را داراست، اظهار کرد: این مشکل که آزاردهنده و برای مردم زمان بر بود، اکنون در حال رسیدگی است و فعالیت در آن انجام می‌شود.

 

وی تقاطع غیر همسطح جاده جوادالائمه (ع) را یکی از پروژه‌های حوزه راه دسترسی به این فرودگاه برشمرد و افزود: این طرح که با اعتباری مجموعا حدود 400 میلیارد ریال فعال است تا حد زیادی مشکل راه دسترسی را مرتفع می‌کند و طی 2 سال به بهره برداری می‌رسد.

 

استاندار مازندران توسعه باند را یکی دیگر از طرحهای مهم این فرودگاه اعلام کرد و گفت: به زودی پیگیری‌ها و مذاکرات لازم با مدیرعامل بنیاد مستضعفان برای اختصاص زمین‌های مورد نظر صورت می‌پذیرد.

 

حسین زادگان با بیان این که مجموعا اتفاقات خوبی در فرودگاه ساری رقم خورده است ، ادامه داد: سازمان هواشناسی نیز موافقت خود را برای نصب یک دستگاه RVR هواشناسی پس از نصب و راه اندازی سیستم ILS اعلام کرده تا در آینده شاهد لغو پروازها به این شکل نباشیم.

 

وی افزود :در دو سال اخیر حدود یک سوم به میزان مساحت فرودگاه افزوده شده، در توسعه فرودگاه رامسر اتفاقات خوبی افتاده و مشکلات فرودگاه نوشهر نیز رفع شده که از توجه وزیر راه و شهرسازی قدردانی می‌کنم.

 

حسین زادگان همچنین ازتسریع در بهره برداری از سامانه «کمک ناوبری» از تخصیص اعتبار برای اجرای جاده روستایی خبرداد و ازمدیرکل راه وشهرسازی خواست تاهرچه سریعتر با اجرای این طرح، زمینه نصب سیستم و بهره برداری ازآن را فراهم کند.

 

استاندار مازندران با بیان اینکه اقدامات مناسبی در توسعه فضاهای فرودگاهی اتفاق افتاده و قریب 1500 میلیارد ریال در این بخش هزینه شده، تصریح کرد: با تملک زمین برای باند فرودگاه ساری دیگر مشکل خاصی را در این فرودگاه شاهد نباشیم.

 

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: