به منظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا تمامی جشن‌های گلریزان ویژه ماه مبارک رمضان امسال در قالب گلریزان‌های تلویزیونی و آیین‌های زنده در فضای مجازی برگزار خواهد شد.

کد خبر: ۵۹۹۱۱
۲۰:۵۵ - ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹

گلریزان‌های آزادی زندانیان مجازی شد/ ۶۷۰۰ زندانی غیرعمد چشم انتظار خیرین

دیدارنیوز ـ به نقل از روابط عمومی ستاد دیه کشور، در راستای حفظ سلامت خیرین با عنایت به توافق‌های انجام شده با مراکز صدا و سیما برنامه‌های مربوط به حبس زدایی محکومان جرایم غیرعمد در استان‌ها امسال در قاب شیشه‌ای تلویزیون برگزار و طبق جدول زمانبدی در ماه مهمانی خدا شبکه‌های استانی به طور زنده هر شب یک جشن گلریزان را برگزار و تمامی عواید حاصل از آن را به مددجویان تحت حمایت ستاد دیه اختصاص خواهند داد.

 

برگزاری گلریزان‌های لایو در اینستاگرام
با استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی افزون برنامه‌های تلویزیونی برخی از استان‌ها منجمله یزد با دعوت از چهره‌های مطرح هنری و ورزشی گلریزان‌های زنده مجازی را در طول این ماه برگزار خواهند کرد. این اقدام با هدف ترغیب آحاد مختلف اجتماعی برای مشارکت در امر حسنه آزادی بدهکاران غیربزهکار برنامه ریزی شده است.


نهاد جمع‌آوری کمک برای آزادی زندانیان غیرعمد ستاد دیه است
با توجه به فعالیت‌های اخیر ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند خیرین توجه داشته باشند در دام شیادان فضای مجازی قرار نگیرند، این نهاد حمایتی تنها مرجع رسمی در حوزه آزادی زندانیان جرایم غیرعمد به شمار می‌رود.


۶۷۳۶ زندانی غیرعمد نیازمند کمک‌های خیرین هستند
با عنایت به موجودی ۱۳ هزار و ۷۰۰ نفری محکومان جرایم غیرعمد در کشور طبق تحقیقات به عمل آمده از سوی گروه‌های تحقیق نزدیک به ۶ هزار و ۷۳۶ نفر از این افراد واجد شرایط برای دریافت کمک‌های نوعدوستانه هستند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم