تیتر امروز

گرجی: روزنامه اعتماد مجرم نیست/ هیچ مسئولی حق ندارد پشت در‌های بسته برای مردم خط مشی تعیین کند + فایل صوتی
دیدار در گفت‌وگو با رئیس انجمن حقوق اساسی ایران، انتشار نامه وزیر کشور در روزنامه اعتماد را بررسی می‌کند

گرجی: روزنامه اعتماد مجرم نیست/ هیچ مسئولی حق ندارد پشت در‌های بسته برای مردم خط مشی تعیین کند + فایل صوتی

انتشار نامه محرمانه وزیرکشور در روزنامه اعتماد و اعلام جرم دادستانی علیه این روزنامه و آگاهی از جزییات این اتفاق، بهانه گفت‌وگوی دیدار با دکتر علی اکبر گرجی، رئیس انجمن حقوق اساسی ایران شد.
سفرنامه‌طورِ یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا؛ از تهران به نیشابور تا به مشهد و بجنورد
پا به پای اسلامی ندوشن از تورنتو تا شادیاخ؛ در سفر سیمرغ با فرزند ایران

سفرنامه‌طورِ یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا؛ از تهران به نیشابور تا به مشهد و بجنورد

پیکر محمدعلی ندوشن ما را به سفری دور در همین نزدیکی‌ها برد، برد به دور دست‌های تاریخ بلاخیز ایران، به خراسان. سفرنامه‌طور یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا را بخوانید.
زیدآبادی: از سر خشم گفتم از سیاست کنار می‌روم/ محور خُرده اجماع اصلاح‌طلبان
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با روزنامه‌نگار باسابقه و فعال سیاسی اصلاح طلب/ قسمت اول

زیدآبادی: از سر خشم گفتم از سیاست کنار می‌روم/ محور خُرده اجماع اصلاح‌طلبان "خاتمی" است/ به هاشمی رفسنجانی می‌گفتند "وسط باز"

"احمد زیدآبادی" روزنامه‌نگار و فعال سیاسی اصلاح‌طلب در یکی دیگر از برنامه‌های اصل ۲۷ مهمان دیدارنیوز بود؛ این گفت‌وگو در دو قسمت منتشر خواهد شد.

انهدام باند اشرار و مجرمان مسلح محور‌های جنوبی استان کرمان

فرمانده انتظامی استان کرمان از دستگیری ۴ مجرم مسلح و کشف اموال سرقتی در عملیات مشترک ماموران پلیس آگاهی استان و شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد خبر داد.

کد خبر: ۵۹۰۱۶
۱۳:۳۶ - ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹

انهدام باند اشرار و مجرمان مسلح محور‌های جنوبی استان کرمان

دیدارنیوز ـ سردار"عبدالرضا ناظری" در تشریح جزییات این خبر گفت: در ادامه اجرای عملیات‌های انتظامی به منظور شناسایی و دستگیری متهمان و مجرمان تحت تعقیب، ماموران پلیس آگاهی استان با هم پوشانی اطلاعاتی و عملیاتی پلیس شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد از حضور عاملان انجام سرقت مسلحانه طلاجات برخی مناطق جنوب استان در شهرستان عنبرآباد مطلع شدند.
 
وی افزود: در این رابطه ماموران پلیس شهرستان عنبرآباد در یک عملیات شبانه با همکاری سربازان گمنام امام زمان عج موفق شدند در این رابطه ۴ نفر سارق مسلح را در مخفیگاهشان دستگیر و ضمن کشف برخی اموال مسروقه و مقادیری مشروبات الکلی، چند قبضه سلاح ممنوعه و تعدادی مهمات را نیز از آنان کشف کنند.
 
فرمانده انتظامی استان با اشاره به رضایتمندی مردم از این عملیات موفق پلیس و تحویل اشرار به مراجع قضائی خاطرنشان کرد: از همین ایام آغازین سال جدید به تمامی کسانی که قصد اخلال در نظم و امنیت عمومی شهروندان را دارند هشدار می‌دهیم که در صورت انجام کوچکترین تحرکی با واکنش مقتدرانه و ضربتی پلیس روبرو خواهند شد و هرگز توان فرار از چنگال قانون و عدالت را نخواهند داشت.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی