مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان از اجرای طرح اقدام ملی در حوزه راهداری با عنوان «طرح واکنش سریع» خبر داد.

کد خبر: ۵۸۷۹۷
۱۵:۴۴ - ۳۰ فروردين ۱۳۹۹

آغاز طرح واکنش سریع راهداری در سیستان و بلوچستان

دیدارنیوز ـ ایوب کرد اظهار داشت: طرح واکنش سریع به منظور افزایش ایمنی راه ها، ارتقای کیفیت و سرعت ارائه خدمات راهداری و همچنین رضایتمندی کاربران جاده‌ای از فروردین ماه سال جاری در استان سیستان و بلوچستان هم زمان با سراسر کشور اجرایی شده است.
 
 وی ادامه داد: در این راستا روسای ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان‌های سیستان و بلوچستان موظفند با به کارگیری نیروی انسانی، ماشین آلات و تجهیزات موجود و همچنین ظرفیت اکیپ‌های امانی و پیمانی راهداری و راهدارخانه‌ها و همچنین گشت‌های راهداری نسبت به اجرای مفاد این طرح اقدام کنند.
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با توجه به دستورالعمل اجرایی این طرح، ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان‌ها موکلفند در خصوص مواردی همچون لکه‌گیری چاله ها، تعمیر و ایمن سازی تابلوها، علایم و حفاظ‌های باز شده یا صدمه دیده خطرناک و پاکسازی سطح راه از مصالح و اشیاء خارجی در راه‌های اصلی و شریانی، اقدام و با تجهیزات و امکانات در محل حوادث مختلف در جاده‌های استان در کمترین زمان ممکن حضور یابند.
 
وی در پایان خاطر نشان کرد: با برنامه‌ریزی منسجم و اجرای مناسب این طرح، شاهد تحولی متمایز در خصوص ارائه خدمات راهداری در حوزه استحفاظی این اداره کل خواهیم بود.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم