تیتر امروز

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ تلفات به ۶۰۰۰ نفر رسید
بروز رسانی می‌شود

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ تلفات به ۶۰۰۰ نفر رسید

مرکز لرزه نگاری مدیترانه‌ای اروپا اعلام کرد که زمین لرزه‌ای به بزرگی ۷.۷ ریشتر بامداد امروز (دوشنبه) مرکز ترکیه و سوریه را لرزاند. ساعاتی بعد زلزله‌ای با قدرت ۷.۸ ریشتر مناطق مرکزی ترکیه را لرزاند.
افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان
از چشم جهان (۷۳)

افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان

سال گذشته، حکومت طالبان به تدریج مستحکم شد و مانند دهه ۱۹۹۰ به سوی خودکامگی و جزم اندیشی بیشتر رفت. حکومت طالبان نسبت به هر گونه از اشکال مخالفت، رویکردی به شدت سرکوبگرانه به خود گرفته است.
معاون گردشگری استان عنوان کرد:

کرونا ۱۵میلیارد تومان به صنعت گردشگری کهگیلویه و بویراحمد خسارت زد

معاون گردشگری، اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی‌کهگیلویه و بویراحمد گفت: شیوع ویروس کرونا طی دو ماه اخیر ۱۵میلیارد تومان به حوزه گردشگری این استان خسارت وارد کرده است.

کد خبر: ۵۸۳۶۷
۱۵:۳۱ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۹

کرونا ۱۵میلیارد تومان به صنعت گردشگری کهگیلویه و بویراحمد خسارت زد

دیدارنیوز ـ محمد حسین زاده با بیان اینکه صنعت گردشگری استان متاثر از شیوع ویروس کرونا دچار میلیارد‌ها تومان خسارت شده است، افزود: باید شرایط را برای بهبود صنعت گردشگری پس از مهار کرونا فراهم کنیم.

 

وی اظهارکرد: اماکن اقامتی، اردوگاه‌های گردشگری، مراکز تفریحی و خدماتی، مراکز پذیرایی، راهنمایان گردشگری، دفاتر خدمات مسافرتی، اقامتگاه‌های بومگردی و هتل‌ها از جمله حوزه‌هایی هستند که دچار خسارات زیادی شده است.

 

معاون گردشگری، اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه استان از لحاظ گردشگری قابلیت بالایی دارد، تصریح کرد: در سال‌جاری با توجه به شعار سال مبنی بر جهش تولید، به دنبال اجرای پروژه‌های اشتغالزا در حوزه گردشگری استان خواهیم بود.

 

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد، حسین زاده بیان کرد: برنامه‌ها و جشنواره‌های بسیار خوبی برای زمان بعد از مهار کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به منظور جذب گردشگر درنظر گرفته‌شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی