تیتر امروز

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۰) + فایل صوتی

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!

سالهاست که روابط ترکیه و امارات چندان مساعد نبوده است. با این حال دولت اردوغان حالا سیاست‌هایش را در قبال امارات تغییر داده است. تغییری که به نظر برای هر دو طرف پرسود است!

نقش معلمان در ارتقای وضعیت ورزش کشور

News Image Lead

دبیران و معلمان ورزش، در حوزه استعداد‌یابی رشته‌های مختلف ورزشی در سطح مدارس نقش مهمی ایفا می‌کنند.

کد خبر: ۵۷۳۴
۱۲:۱۶ - ۰۶ مرداد ۱۳۹۷
دیدارنیوز ـ معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش عملکرد تیم داوری ایران در رقابت‌های جام جهانی را شایسته و حضور رضا سخندان را به عنوان یک دبیر تربیت‌بدنی در این رقابت‌ها مایه مباهات آموزش و پرورش دانست.
 به گزارش روابط‌عمومی معاونت تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش، مهرزاد حمیدی در آئین تجلیل از رضا سخندان کمک داور بین‌المللی کشورمان حاضر در رقابت‌های جام جهانی 2018 روسیه که در مشهد برگزار شد، گفت: «گرچه حضور داوران ایرانی در این رقابت‌ها سابقه‌دار است اما برای اولین بار تیم داوری ایران با عملکردی شایسته موفق به قضاوت در رقابت‌های حساس جام‌جهانی شد و حضور آقای سخندان به عنوان یک دبیر تربیت‌بدنی در این تیم مایه مباهات آموزش و پرورش است.»
او ادامه داد: «گرچه این حضور شاخص و برجسته بود اما امروز 13هزار هیات ورزشی در سراسر کشور از سوی معلمان اداره می‌شوند و 33هزار دبیر تربیت‌بدنی همه تلاش خود را در حوزه شناسایی استعدادهای دانش‌آموزی به کار بسته‌اند.»
حمیدی عملکرد تیم داوری ایران در رقابت‌های جام‌جهانی را شایسته و قابل قبول توصیف کرد و افزود: «سطح داوری ایران با اهتمام اعضای تیم داوری در رقابت‌های جام‌جهانی به صورت قابل ملاحظه‌ای افزایش یافت و لذا سازمان‌های متولی ورزش موظف هستند این حضور را به عنوان یک فرصت تلقی و در این حوزه سرمایه‌گذاری کنند.»
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر