تیتر امروز

لاف اقتصادی؛ راهکار دولت برای هیچ

لاف اقتصادی؛ راهکار دولت برای هیچ

ادعایی عجیب توسط یکی از مقامات دولتی موجب شد رهبری نیز در سخنانشان به اشتباه بیفتند و نتیجتاً عذرخواهی کنند. اما این اولین بار نیست که مقامات دولتی ادعای اقتصادی حیرت انگیز به زبان می‌آورند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اشاره به اتهام زنی رسانه‌های بیگانه در خصوص اولین مشاهده مورد مبتلا به کرونا در گلستان در آذرماه امسال، گفت: این بیمار که آذرماه به بیمارستان صیاد شیرازی گرگان مراجعه کرده مبتلا به آنفلوآنزا H۱N۱ بوده است.

کد خبر: ۵۷۳۰۵
۰۹:۳۵ - ۱۹ فروردين ۱۳۹۹

رد شایعه وجود بیمار کرونایی در گلستان در آذرماه

دیدارنیوز ـ عبدالرضا فاضل در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: از هفته اول اسفند بعد از مشاهده اولین مورد ابتلا به کرونا در استان، پیگیری‌های لازم در دستور کار قرار گرفت.

 

وی بیان کرد: فیلمی که از روز گذشته از سی‌تی‌اسکن یک بیمار بیمارستان صیاد شیرازی گرگان در حال انتشار است، مربوط به ابتلای ۴ ماه قبل این بیمار به آنفلوآنزا H۱N۱ می‌شود و ارتباطی به کووید ۱۹ ندارد.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی با بیان اینکه در آن زمان شیوع بیماری آنفلوآنزا H۱N۱ را در سطح استان داشتیم، تصریح کرد: پس از تایید ابتلای این بیمار به آنفلوآنزا H۱N۱، تحت درمان قرار گرفت.

 

فاضل گفت: سی‌تی‌اسکن بیماران کووید ۱۹ و آنفلوآنزا H۱N۱ به یکدیگر شباهت دارد و در این کلیپ بر اساس این شباهت، در خصوص مشاهده بیمار کرونایی از آذرماه در استان سخن گفته می‌شود که این موضوع صحت ندارد.

 

وی بیان کرد: این فرد بیمار که به سرطان روده مبتلا بوده، یکشنبه این هفته چند ساعت بعد از مراجعه به بیمارستان صیاد شیرازی به علت نارسایی کبد فوت کرد و این موضوع هیچ ارتباطی به مراجعه چهار ماه قبل وی به بیمارستان ندارد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: