تیتر امروز

فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...
گزارش میدانی دیدار از وضعیت مراکز واکسیناسیون کرونا

فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...

تزریق دوز دوم واکسن کرونای سالمندان با تاخیر مواجه شده است. نسرین نیکنام در گزارشی میدانی به تنها مرکزی سر زده است که تا چند روز قبل امکان تزریق دوز دوم واکسن در آن وجود داشت، اما...
شوالیه‌ای از سردسیر!
یورو بیست (۲)

شوالیه‌ای از سردسیر!

«یورو بیست» عنوان ستونی است که به مناسبت برگزاری مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا یا یورو منتشر می‌شود و روزنگار‌ی است از آرش راهبر مسئول میز ورزشی دیدارنیوز.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: گزارش کمیسیون اقتصادی درباره سوال از رئیس جمهور به هیئت رئیسه مجلس تقدیم شد.

کد خبر: ۵۷۲۲
۱۱:۱۹ - ۰۶ مرداد ۱۳۹۷

دیدارنیوز - محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تقدیم گزارش کمیسیون اقتصادی مجلس درباره سوال از رئیس جمهور به هیئت رئیسه خبر داد و گفت: هیئت رئیسه مجلس این هفته باید مجددا تعداد امضاهای سوال از رئیس جمهور را بررسی کند و در صورتی که بیش از ۷۴  نماینده بر درخواست خود اصرار داشتند، طرح سوال از رئیس جمهور اعلام وصول شود.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: علاوه بر این، بررسی استیضاح وزیر اقتصاد نیز هفته جاری در دستور کار کمیسیون اقتصادی مجلس قرار خواهد گرفت.

هفته گذشته سوال از رئیس جمهور با حضور نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس‌جمهور، سیف رئیس کل بانک مرکزی، کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آوایی وزیر دادگستری و امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور  در کمیسیون اقتصادی مجلس بررسی شد.

نهاوندیان در این جلسه پنج سؤال از روحانی را مغایر با سیاست‌ها و راهبردهای مقام معظم رهبری تلقی کرده و از نمایندگان خواست از پیگیری این سؤالات صرف‌نظر کنند. اما طراحان سؤال از رئیس جمهور اعلام کردند که از پاسخ‌ سؤال های رئیس‌جمهور قانع نشده‌اند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
بی بی جی
واحد بازرگانی دیدار