تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

محمدرضا تابش: موافق استیضاح وزرا نیستم

محمدرضا تابش نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحرکات مجلس برای استیضاح برخی از وزرا گفت: در شرایط کنونی موافق استیضاح نیستم. باید معایب را به وزرا بگوییم تا درصدد رفع آنها برآیند.

کد خبر: ۵۶۶۰
۱۰:۴۶ - ۰۴ مرداد ۱۳۹۷

دیدارنیوز - محمدرضا تابش، با اشاره به دستور رییس‌جمهور به وزرا برای تشکیل اتاق‌های فکر جهت ترمیم کابینه گفت: وزرا براساس قانون وظایفی دارند که باید از پس اجرایش بر بیایند و دستور رییس‌جمهور هم مبتنی بر استفاده از خردجمعی و مشارکت نخبگان جامعه است.
 
وی افزود: این اتاق‌های فکر باید با حضور تمامی نخبگان جدای از اینکه متعلق به چه جریانی باشند، تشکیل شود.
 
تابش با مبارک توصیف کردن این اقدام گفت:  امیدواریم این دستور به مرحله اجرا در بیاد.
 
عضو فراکسیون امید در خصوص تحرکات در مجلس که برای استیضاح برخی از وزرا  انجام شده است، گفت: بنده شخصا با استیضاح موافق نیستم و ترجیح می‌دهم در این شرایط سختی که دولت با آن درگیر است، معایب و خواسته هایمان را به وزرا  انتقال دهیم و آنها در صدد رفع مشکلات برآیند.
 
تابش همچنین در خصوص درخواست برخی از فعالان سیاسی برای تغییر ساختار شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان گفت: ساختار و سازوکار انتخاباتی اصلاح‌طلبان همواره متناسب با شرایط روز و انتخابات‌های پیش رو  دستخوش تغییراتی شده است.
 
وی افزود: این بار هم قطعا با توجه به تجربیات گذشته و پیشنهاداتی که از سوی فعالان سیاسی مطرح می‌شود شاهد اصلاح و تکمیل این ساختار به بهترین شکل خواهیم بود.
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر