تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

سعیدی: نامه وزیر علوم به رئیس‌جمهور و قوه قضاییه برای حل مشکل دانشجویان

یک عضو کمیته رسیدگی به وضعیت دانشجویان بازداشتی گفت: به منظور حل مشکل دانشجویان بازداشتی در دی ماه 96 و احکام سنگین صادره برای آن‌ها پیگیری‌های لازم انجام شده است. وزیر علوم به آقای روحانی به عنوان ریاست شورای انقلاب فرهنگی و رییس دولت به منظور حل مشکل دانشجویان بازداشت شده در دی‌ماه نامه نوشته است.

کد خبر: ۵۶۵۹
۱۰:۳۹ - ۰۴ مرداد ۱۳۹۷

دیدارنیوز - فاطمه سعیدی نماینده تهران و عضو کمیته رسیدگی به وضعیت دانشجویان بازداشتی درباره آخرین وضعیت پرونده دانشجویان بازداشت شده در دی ماه که احکام سنگینی برای آنها تشکیل شده، گفت: با توجه به اینکه اتهام دانشجویان بیشتر در فضای دانشگاه صورت گرفته، بنابراین دانشگاه باید وضعیت پرونده آن‌ها را پیگیری کند.
 
او ادامه داد: جلسات متعددی را با مسئولان وزارت علوم داشتیم و آخرین جلسه ما در وزارتخانه و با حضور سه معاون وزیر برگزار شد.
 
این نماینده تهران تاکید کرد: به منظور حل مشکل دانشجویان بازداشتی در دی ماه 96 و احکام سنگین صادره برای آنها پیگیری های لازم انجام شده است. وزیر علوم به آقای روحانی به عنوان ریاست شورای انقلاب فرهنگی و رییس دولت به منظور حل مشکل دانشجویان بازداشت شده در دی ماه نامه نوشتند. همچنین آقای غلامی به قوه قضاییه، دادستان کل و دادستان تهران نیز نامه دادند و مکاتباتی انجام شد و حتی جلساتی نیز برگزار شد.
 
سعیدی گفت: امیدوارم که خبرهای خوشی به ما بدهند. ما هنوز پیگیر و منتظر جواب دستگاه‌ها هستیم. هنوز به ما جواب قطعی درباره حل مشکل تشکیل پرونده قضایی و صدور احکام سنگین برای دانشجویان داده نشده است.
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر