تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

جنتی: قوه قضاییه عاملان اصلی گرانی‌های اخیر را دادگاهی کند

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: قوه قضاییه کسانی که عامل اصلی این گرانی‌ها و مشکلات اخیر هستند را شناسایی و آنان را دادگاهی کنند و از جریان دادگاه‌ها نیز مردم خبردار شوند تا جامعه بداند که نظام نسبت به این مسائل بی‌تفاوت نیست.

کد خبر: ۵۶۵۵
۱۰:۳۲ - ۰۴ مرداد ۱۳۹۷

دیدارنیوز - آیت الله احمد جنتی صبح امروز طی سخنانی در چهارمین نشست مشترک هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری (دوره پنجم) با اعضای کمیسیون‌های داخلی با بیان اینکه درباره مسائل اقتصادی که مسائل روز است و دارد شدت پیدا می‌کند باید نکاتی را مطرح کرد، گفت: امروز ما مشکل منابع نداریم، مشکل مدیریت داریم و باید مدیران جوان و انقلابی و نیرومند به سر کار آیند و اگر چنین نشود مشکل ما حل نمی‌شود. باید به صادرات انرژی و فرآورده‌های نفتی و جلوگیری از خام فروشی توجه کنیم و به شفافیت و درون زایی اقتصاد و اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی عنایت کنیم.

وی افزود: از مسئولان و به ویژه قوه قضاییه برای مقابله با مفاسد اقتصادی تشکر می‌کنیم ولی ما روز به روز داریم با مشکلات اقتصادی بیشتری برخورد می کنیم و با وارد کردن اتومبیل‌های گران قیمت بدون تقاضای داخلی مواجه هستیم و هرروز اتومبیل و مسکن گران‌تر می‌شود و واقعا نمی‌دانم باید چه کرد. ما به یک حرکت انقلابی نیاز داریم که مشکلات حل شود.

جنتی با بیان اینکه قوه قضاییه باید با قدرت عمل کند و بازرسی داشته باشد، گفت: باید همه دستگاه‌ها با قوه قضاییه در این زمینه همکاری کنند و کسانی که عامل اصلی این گرانی‌ها و مشکلات اخیر هستند را شناسایی کنند و آنان را دادگاهی کنند و زودتر هم نتایج این دادگاه‌ها را اعلام کنند و مردم هم از جریان دادگاه‌ها خبردار شوند تا جامعه بداند که نظام نسبت به این مسائل بی تفاوت نیست.

رئیس مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: عده‌ای در داخل و خارج به این فکر هستند که چون انقلاب ما با روحیه شهادت و ایثارگری به وجود آمد و به آستانه چهل سالگی رسید باید از راه‌های فرهنگی وارد شد و ایمان مردم را ضعیف کرد که در این زمینه مسئولیت روحانیت بسیار مهم است.

جنتی ادامه داد: بدون روحانی واجد شرایط نمی‌توانیم فرهنگ اسلامی را حفظ کنیم، پس همه ما از مراجع تا امامان جمعه و اعضای خبرگان باید در پشت سر رهبری در این زمینه عمل کنند.

وی افزود: باید مراقب باشیم که دشمنان از چه طریقی می خواهند وارد شوند، از نظر جنسی؟ از نظر اخلاقی یا از نظر اقتصادی و ایجاد فساد در این زمینه که در هر حال باید برای مقابله با اعمال آنان آمادگی داشته باشیم.

رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه بار سنگینی را مقام معظم رهبری بر دوش ما گذاشته‌اند و باید حواسمان باشد که مسئولیت سنگینی داریم و از عهده آن برآییم، گفت: گزارش‌هایی که به من دادند این است که بعضی اوقات غیبت نمایندگان در کارگروه‌های خبرگان زیاد است. نباید چنین باشد و غیبت افراد در کارگروه‌ها باید با عذر شرعی باشد.

وی در پایان تاکید کرد: پس کاری کنیم که ان‌شاءالله خودمان خوشحال باشیم و دیگران و به خصوص مقام معظم رهبری هم خوشحال باشند.
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر