معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری استان اصفهان از تداوم روند کاهش تردد در راه‌های استان از ابتدای طرح راهداری نوروزی تا ششم فروردین ماه خبر داد.

کد خبر: ۵۶۴۰۸
۱۲:۴۳ - ۰۷ فروردين ۱۳۹۹

دیدارنیوز - محمدعلی صلواتی با اشاره به آخرین آمارهای تردد در محورهای استان اصفهان، اظهار کرد: طی روزهای ۲۵ اسفند تا ۶ فروردین ماه ۵ میلیون و ۵۱۸ هزار و ۷۵۰ تردد در راه‌های استان ثبت شده که میزان ترددها نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۹ درصد کاهش داشته است.

وی گفت: در این مدت، آمار خودروهای ورودی و خروجی به محورهای استان هر کدام ۶۶ درصد نسبت به سال گذشته کمتر شده است.

به گفته معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری استان اصفهان، طی این مدت تعداد وسیله نقلیه ورودی به راه‌های استان ۳۸۶ هزار و ۵۱ خودرو و تعداد وسیله نقلیه خروجی ۳۸۸ هزار و ۶۴۵ خودرو بوده است.

وی با بیان اینکه طرح راهداری نوروزی هر سال از ۲۵ اسفند ماه آغاز می‌شود، اظهار کرد: در پی شیوع ویروس کرونا در کشور و ضرورت کنترل آن، امسال به دنبال پیشگیری از سفرهای نوروزی هستیم.

صلواتی با تاکید بر اینکه با وجود توصیه های وزارت بهداشت برای لغو سفرهای نوروزی و ماندن در خانه، برخی محورها همچنان تردد بالایی دارند، گفت: آزادراه اصفهان- زرین شهر (فلاورجان) با ۲۴ هزار و ۳۳۰ تردد، آزادراه زرین شهر-اصفهان (فلاورجان) با ۲۴۰ هزار ۷۵۰ تردد و زرین شهر- اصفهان (فولادشهر) با ۲۳ هزار و ۱۲۳ تردد، شلوغ ترین محورهای استان در روز ششم فروردین ماه بودند.

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری استان اصفهان خاطرنشان کرد: در روز ششم فروردین ماه ۴۸۰ هزار و ۴۸۶ تردد در محورهای استان ثبت شد که ۳۵ هزار و ۸۴۸ مورد آمار تردد ورودی و ۳۷ هزار و ۶۳۸ مورد آمار تردد خروجی به استان را نشان می دهد.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
عکس
بشنوید
فیلم