News Image Lead

روزهای گذشته در شرق هرمزگان باران شدید بارید، آنقدر بارید که راه های ارتباطی روستاها به شهر مسدود شدند، زن باردار در شرقی ترین منطقه از هرمزگان پشت رودخانه گرفتار شد و امکان عبور این زن به علت طغیان رودخانه فصلی مقدور نبود.

کد خبر: ۵۶۳۱۸
۱۳:۰۴ - ۰۶ فروردين ۱۳۹۹
 

دیدارنیوز ـ مدیر شبکه بهداشت و درمان جاسک در گفت و گو با ایسنا، افزود: سپید پوشان دو پایگاه اورژانس ۱۱۵ واقع در گابریگ و لیردف در شهرستان جاسک برای نجات جان مادر باردار و فرزندش دست به دست هم دادند تا هر طوری شده این زن از رودخانه عبور دهند.
وی تاکید کرد: تلاش ها دو چندان شد و در کنار نیروهای فوریت  پزشکی‌، ماما، پزشک همراه و همچنین راهداری پای کار بودند تا برای چندمین بار شاهد مرگ مادر باردار در این شهرستان نباشیم.
احمد چنگایی اظهار کرد: خوشبختانه تلاش ها جواب داد و این زن از بستر رودخانه در میان امواج خروشان به قسمت دیگر رودخانه هدایت شد تا آمبولانس ۱۱۵ در کوتاه ترین زمان موجود آن را به تنها بیمارستان این بندرساحلی انتقال دهند.
وی تصریح کرد: حال عمومی هر دو نفر آنها خوب است و در حال حاضر در سلامت کامل به سر می برند.
به گزارش ایسنا، با ورود سامانه بارشی در شرق هرمزگان بیشتر نقاط این استان شاهد بارش شدید باران شد و به علت تشدید این وضعیت جوی در هفته جاری در این منطقه به ۲ زن باردار در مناطق روستایی و صعب العبور امداد رسانی شده است که دومین مادر باردار اهل روستاهای بخش گافر و پارامون از توابع شهرستان بشاگرد که توسط بالگرد منطقه دوم نیروی دریایی ولایت جاسک به بیمارستان این شهرستان انتقال داده شد.بخش لیردف در ۱۲۰ کیلومتری شهر جاسک واقع شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
عکس
بشنوید
فیلم