تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

ابتکار: بیش از ۴۰۰ مرکز اورژانس اجتماعی داریم

معاون رئیس‌جمهور تاکید کرد: اگر مشکلات بودجه‌ای بهزیستی حل شود می‌تواند به وظایف خود عمل کند.

کد خبر: ۵۶۱۹
۱۴:۱۴ - ۰۳ مرداد ۱۳۹۷

دیدارنیوز - معصومه ابتکار در صحن علنی مجلس در موافقت با ماده شش لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان گفت: در حال حاضر سازمان بهزیستی شبکه اورژانس اجتماعی را در چند سطح از کشور تاسیس کرده است و ما هم اکنون بیش از ۴۰۰ مرکز اورژانس اجتماعی داریم.

وی با اشاره به تلفن تماس ۱۲۳ از اورژانس اجتماعی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های بهزیستی مجلس باید از بهزیستی حمایت کند چرا که بر اساس این برنامه‌ریزی‌‌ها، بهزیستی در حال توسعه خود بر اساس برنامه ششم است و یکی از بهترین روش‌های مداخله در آسیب‌های اجتماعی خواهد بود.

معاون رئیس‌جمهور تاکید کرد: بند شش این لایحه یکی از مهمترین بندهاست و دولت هم آمادگی و زیرساخت‌های آن را دارد در برنامه ششم هم به این موضوع تاکید شده و اگر مشکلات بودجه‌ای بهزیستی حل شود می‌تواند به وظایف خود عمل کند.
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر