تیتر امروز

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۰) + فایل صوتی

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!

سالهاست که روابط ترکیه و امارات چندان مساعد نبوده است. با این حال دولت اردوغان حالا سیاست‌هایش را در قبال امارات تغییر داده است. تغییری که به نظر برای هر دو طرف پرسود است!

سردار کریمی: فرزندان تمام ایثارگران از طرح کسری خدمت برخوردار شدند

جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا از ۱۲ روز کسری خدمت به ازای هر ماه ایثارگری برای فرزندان همه ایثارگران خبر داد.

کد خبر: ۵۶۱۷
۱۴:۱۱ - ۰۳ مرداد ۱۳۹۷

دیدارنیوز - سردار ابراهیم کریمی (جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا) درباره طرح کسری خدمت فرزندان ایثارگران گفت: در جلسه روز گذشته اهمیت این موضوع و نیاز نیروهای مسلح به سربازان بررسی و در نهایت قرار بر این شد که به ازای هر ماه ایثارگری ۱۲ روز کسری خدمت برای فرزندان ایثارگران در نظر گرفته شود.

وی با بیان اینکه باید مصوبات لازم در این خصوص تهیه و ابلاغ شود، ادامه داد: با توجه به هماهنگی و تعاملی که بین همه دستگاه‌ها از جمله مجلس شورای اسلامی، ستاد کل نیروهای مسلح و نیروی انتظامی در این زمینه وجود دارد، معتقدم به سرعت این طرح تصویب و اعلام می‌شود و همه ایثارگران می‌توانند از این طرح استفاده کنند.

جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا خاطرنشان کرد: در مصوبات گذشته فقط فرزندان افرادی که مدت حضورشان در جبهه زیاد و ایثارگری بالایی داشتند، می‌توانستند از این قانون استفاده کنند، و ۲۸ ماه و ۲۹ ماه سابقه ایثارگری ابلاغ شده بود و ۲۰ هزار نفر فقط می‌توانستند از این طرح استفاده کنند که این موضوع مشکلاتی را برای ایثارگران ایجاد کرده بود، چراکه مابقی نمی‌توانستند از این طرح استفاده کنند.

سردار کریمی با بیان اینکه دیگر ایثارگران نیز مدت‌ زمان متفاوتی سابقه ایثارگری دارند، گفت: این اشکال در طرح قبلی وجود داشت و ما تلاش کردیم، نسبتی را در نظر بگیریم که همه فرزندان ایثارگران بتوانند از این قانون استفاده کنند که در نهایت مورد توافق قرار گرفت و امیدواریم پس از مراحل تصویب به سرعت نیز اجرایی شود.
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۳
0
1
خاک بر سر مجلس با این مصوباتی که کسی اجرا نمی کند و بدبخت ایثارگرانی که گیر ادمهایی مانند سردار کمالی و سردار کریمی و ... هستند.
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر