تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.

ترامپ یکباره "شدیدا" نگران مداخله روسیه در انتخابات ۲۰۱۸ شده است

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا یک هفته بعد از کم اهمیت دانستن اتهام مداخله روسیه در انتخابات آمریکا روز سه‌شنبه گفت که "بسیار نگران" است که روسیه به دنبال تاثیرگذاری بر انتخابات میان دوره‌ای کنگره در سال جاری میلادی باشد و اینکه معتقد است مسکو اینبار به دنبال حمایت از دموکرات‌ها در انتخابات است.

کد خبر: ۵۵۹۳
۱۲:۱۵ - ۰۳ مرداد ۱۳۹۷

دیدارنیوز - ترامپ مدعی شده که بیش از روسای جمهوری قبل از خود در مقابل روسیه سرسخت بوده و با این حال سند و مدرکی درباره ادعایش درخصوص اینکه روسیه قصد کمک به دموکرات‌ها برای پیروزی در انتخابات ۲۰۱۸ را دارد، مطرح نکرد.
ترامپ در توئیت روز سه‌شنبه گفت: من خیلی نگران هستم که روسیه تقلا کند تا در انتخابات بعدی تاثیر بگذارد. به رغم به این حقیقت که هیچ رئیس‌جمهوری بیشتر از من در مقابل روسیه سرسخت نبوده آنها به شدت برای حمایت از دموکرات‌ها تلاش خواهند کرد. آنها قطعا ترامپ را نمی‌خواهند!

این توئیت ترامپ یک هفته بعد از آن منتشر شد که او با انتقادهای گسترده‌ای از بابت پذیرفتن صحبت‌های ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه برای رد کردن ادعای مداخله روسیه در انتخابات ۲۰۱۸ آمریکا مواجه شد.

ترامپ بعد از آنکه این صحبت‌ها را در دیدار مهمش با رئیس‌جمهوری روسیه در هلسینکی مطرح کرد و بعد از بازگشت آمریکا تا حدی تلاش کرد از موضعش عقب‌نشینی کند.

با این حال او دوباره بعد از آن در پاسخ به یک سوال درباره اینکه معتقد است روسیه هنوز به دنبال هدف قرار دادن آمریکا است، جواب "خیر" داد اما بعد از آن هم دبیر مطبوعاتی کاخ سفید مدعی شد که ترامپ به این سوال، پاسخ منفی نداده است.
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر