تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
هفته هفتم؛ محرومیت مردم!
بازی‌های لیگ باز هم بدون تماشاگر مرد و زن

هفته هفتم؛ محرومیت مردم!

رقابت‌های هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران در شرایطی آغاز می شود که طبق اعلام سازمان لیگ، همه دیدارها بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.
شانگهای، قطب‌نمای شکسته
ترکیه، از فراز گالاتا (۴)

شانگهای، قطب‌نمای شکسته

ستون جدید دیدار در حوزه بین‌الملل به نام «ترکیه، از فراز گالاتا» است که تمثیلی است از برج قدیمی گالاتا در استانبول که قرن‌ها دیدبان این کشور بوده و این ستون نیز به نوعی رسانه‌های ترکیه را رصد...
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان خبر داد:

۱۴هزار هکتار از مراتع کهگیلویه و بویراحمد در رابطه با حمله ملخ‌ها پایش شد

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون ۱۴ هزار هکتار از مراتع این استان در رابطه با حمله ملخ‌ها پایش شده است.

کد خبر: ۵۵۶۹۳
۱۱:۲۸ - ۲۷ اسفند ۱۳۹۸

۱۴هزار هکتار از مراتع کهگیلویه و بویراحمد در رابطه با حمله ملخ‌ها پایش شد

دیدارنیوز ـ الیاس تاج الدینی افزود: تا کنون چند جلسه در خصوص ورود ملخ‌ها به مراتع و مزارع استان تشکیل داده ایم.

 

وی اظهارکرد: اعتبارات لازم برای دو شهرستان در معرض خطر گچساران و باشت ارسال شد.

 

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه روزانه مراتع استان در حال پایش هستند، خاطرنشان کرد: تاکنون ۱۴ هزار هکتار از مراتع استان در رابطه با حمله ملخ‌ها پایش شده است.

 

تاج الدینی تصریح کرد: سم، سم پاش و ماشین آلات و نیروی لازم با همکاری محیط زیست، امور عشایر و منابع طبیعی استان و شرکت نفت گچساران هماهنگی لازم برای کمک انجام شده است.

 

وی ادامه داد: تاکنون هجوم آنچنانی ملخ در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد نداشته ایم، اما استان برای مقابله با حمله ملخ‌ها آمادگی دارد و تمهیداتی لازم اندیشیده شده است.

 

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: با توجه به همجواری با استان‌های بوشهر و خوزستان که مورد مله ملخ‌ها صورت گرفتند، ۱۰۰درصد این امکان وجود دارد که استان کهگیلویه و بویراحمد هم مورد حمله ملخ‌ها صورت گیرد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی