تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

ترزا می سکاندار مذاکرات بریگزیت شد

نخست‌وزیر انگلیس اعلام کرد که در شرایط فعلی مذاکرات مربوط به خروج کشورش از اتحادیه اروپا را خود شخصاً هدایت خواهد کرد.

کد خبر: ۵۵۶۵
۰۸:۲۹ - ۰۳ مرداد ۱۳۹۷

دیدارنیوز - ترزا می، نخست‌وزیر انگلیس در نامه‌ای به نمایندگان پارلمان این کشور نوشته است که مذاکرات مربوط به خروج کشورش از اتحادیه اروپا (بریگزیت) را خود شخصاً هدایت خواهد کرد و وزیر بریگزیت نیز تمهیدات داخلی دولت را با توجه به هر دو سناریوی دستیابی و عدم دستیابی به توافق در مذاکرات مدیریت خواهد کرد.

اتخاذ این تصمیم از سوی ترزا می به معنای به حاشیه رانده شدن دومینیک راب، وزیر بریگزیت انگلیس خواهد بود که از انتصاب او به این سمت زمان زیادی نگذشته است.

اواسط تیر ماه دیوید دیویس، ارشدترین مقام بریتانیا در مذاکرات خروج این کشور از اتحادیه اروپا استعفا داد و نخست‌وزیر کشورش را به تضعیف بریگزیت از طریق برنامه‌اش برای حفظ روابط نزدیک تجاری با این بلوک سیاسی – اقتصادی متهم کرد.

 دیویس تنها دو روز پس از آنکه ترزا می اعلام کرد نهایتا دولت مشوش خود را پشت طرحی برای یک معاهده خروج از اتحادیه اروپا بسیج کرده است، استعفا کرد.


صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر