تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

تقدیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از همکاری‌های شورای نگهبان

مجمع تشخیص مصلحت نظام، با صدور بیانیه‌ای از همکاری‌های دلسوزانه دبیر و اعضای محترم شورای نگهبان با این نهاد انقلابی در ادوار مختلف به ویژه در دو دهه اخیر، تجلیل و قدردانی کرد.

کد خبر: ۵۵۱۶
۱۰:۵۱ - ۰۲ مرداد ۱۳۹۷

دیدارنیوز - در این بیانیه آمده است:

نظام مقدس جمهوری اسلامی ثمره بالنده و دستاورد عظیم انقلاب شکوهمند اسلامی و قیام بی نظیر ملت تاریخ ساز ایران به رهبری امام راحل عظیم الشان است که با رای بیش از ۹۸ درصدی بر ابتنای نظام‌جمهوری اسلامی ایران  بر موازین شرع مقدس و دین مبین اسلام به عنوان آرمان تاریخی مجاهدان و عالمان و شهدای گلگون کفن این سرزمین پرگهر  تاکید کردند و با هدایت های پیامبرگونه حضرت امام خمینی (ره) ساختارهای حکومت بر این اساس شکل گرفت، که از آن جمله نهاد مبارک شورای نگهبان به عنوان نهاد عالی صیانت کننده "قانون اساسی" و "شرع مقدس" در فرایند قانونگذاری و اداره جامعه می باشد. ازسوی دیگر نهاد مجمع تشخیص مصلحت نظام برای رعایت مصالح جامعه ونظام درقانون اساسی موردتاکید قرار گرفته است.

شورای محترم نگهبان، در طول سه دهه گذشته، در موضوعات مختلف، همکاری مستمر و موثری با مجمع  در چارچوب تشخیص و عمل به مصالح عمومی  کشور و در ذیل وظایف اساسی خود  داشته است.

بی تردید، همراهی مجدانه و حضور فعالانه فقهای معزز و حقوقدانان محترم عضو این شورا، در جلسات و بررسی های کارشناسی مجمع، راهگشای حقیقی در حل ارجاعات قانونی به مجمع تشخیص مصلحت نظام بوده است
.
مجمع تشخیص مصلحت نظام، از همکاری های موثر، حضرت آیت الله جنتی و سایر اعضای محترم و بدنه حقوقی و کارشناسی آن نهاد مقدس بویژه در دو دهه اخیر تقدیر می نماید و تداوم برکات این رکن انقلابی را در پاسداری از حریم  نورانی شرع  و قانون اساسی و تحقق منویات داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از خداوند متعال مسالت می‌نماید.
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر