تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.
با حکم وزیر بهداشت؛

سرپرست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی منصوب شد

دکتر"امیرمسعود عرب لو دریچه" با حکم وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به سمت سرپرست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی منصوب شد.

کد خبر: ۵۴۹۳
۰۹:۳۳ - ۰۲ مرداد ۱۳۹۷

دیدارنیوز - در حکمی از سوی دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر امیرمسعود عرب‌لو دریچه به عنوان سرپرست جدید دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی منصوب شد.

دکتر "عرب لو دریچه" عضو هیات علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، پیش از این، عضویت شورای راهبردی توانبخشی وزارت بهداشت، و مسئولیت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی را به عهده داشت.

در بخشی از این حکم انتصاب آمده است:

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب­عالی،­ به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی منصوب می‌­شوید.

از جناب­عالی انتظار دارم با استفاده از توان تخصصی و کارشناسی اعضای هیأت علمی و کارکنان محترم دانشگاه و استفاده از ظرفیت منابع بالقوه سایر بخش­های حوزه مأموریت خود و در چهارچوب اسناد بالادستی به ویژه سیاست­های کلی سلامت ابلاغی مقام معظم رهبری، قانون برنامه ششم توسعه و برنامه­ های ارائه شده توسط این­جانب در صحن مجلس شورای اسلامی اقدامات زیر را انجام دهید:

۱- تشویق، ترغیب و توجه ویژه به اجرای برنامه تحول و نوآوری در آموزش پزشکی

۲- اقدام لازم در زمینه تأمین، حفظ و ارتقاء سطح سلامت مردم به ویژه محرومین و نیازمندان

۳- عملیاتی نمودن برنامه ششم توسعه و برنامه سلامت دولت دوازدهم

۴- اقدامات لازم در زمینه استمرار طرح تحول نظام سلامت

۵- حمایت و تقویت پژوهش و نوآوری و تلاش برای جهت­دهی به پژوهش و طرح­های مهم تحقیقاتی به منظور تقویت فرآیند محصولات و ارتقاء سلامت

۶-  ارتقاء برنامه­ های جاری حوزه ­های بهداشتی، درمانی، فرهنگی و دانشجویی

۷- صیانت از منابع انسانی، فیزیکی و مالی

۸- توسعه عدالت در سلامت در حوزه مأموریت خود

۹- تلاش در جهت تحقق راهبرد اجتماعی شدن نظام سلامت در تمام حوزه­ ها

۱۰- رعایت اعتدال، توان­مندی و شایسته­ سالاری در انتصابات و تکریم اعضای هیأت علمی و کارکنان حوزه سلامت

به گزارش مفدا، وزیر بهداشت در پایان حکم خود ابراز امیدواری کرده است که با اتکال به خداوند متعال و در جهت خدمت به ملت شریف ایران با حضور مستمر در بین مردم در انجام شایسته وظایف با رعایت اصول قانون­مداری، اعتدال­گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر