تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

تقدیر نتانیاهو از موضع ترامپ درقبال ایران

نخست وزیر رژیم صهیونیستی از اظهارات و موضع خصمانه رئیس جمهور و وزیر امور خارجه آمریکا علیه ایران استقبال و قدردانی کرد.

کد خبر: ۵۴۷۵
۱۵:۲۶ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۷

دیدارنیوز - بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز دوشنبه (امروز) در ابتدای جلسه کابینه موضع مقامات آمریکا در قبال ایران را مورد تحسین قرار داد.

نتانیاهو گفت که می‌خواهد از دونالد ترامپ رئیس جمهور و مایک پمپئو وزیر امورخارجه آمریکا به دلیل موضع سختشان علیه ایران قدردانی کند.

وی افزود: قدرت‌ها سال‌ها است که تسلیم رژیم ایران شده‌اند و بسیار خوب است که می‌بینیم آمریکا در حال تغییر این معادله است.

وزیر امورخارجه آمریکا بامداد دوشنبه در سخنان فرافکنانه خود علیه ایران در نشستی با حضور برخی ایرانیان مقیم آمریکا که در کالیفرنیا برگزار شد، مدعی شد: سال آینده چهلمین سالگرد انقلاب ایران خواهد بود. چهل سال است که ایران از تروریسم حمایت کرده و می‌کند و مردم به‌دلیل عقاید خود زندانی شده‌اند. رهبران ایران متعهد هستند تا حتی اگر لازم باشد انقلاب را به کشورهای دیگر صادر کنند. طی چهار دهه‌ی گذشته ایران از همه منابع خود در این راه استفاده کرده است. از نظر اقتصادی رهبران ایران منافع ملت را قربانی منافع خود می‌کنند و پول‌های ایران صرف تروریسم می‌شود.

پمپئو با طرح ادعاهایی مذبوحانه علیه مقامات کشورمان، افزود: فساد در میان رهبران ایران مانند یک مافیا است. ایدوئولوژی نخست ایران از میان برداشتن اسرائیل است.
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر