اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان طی بیانیه‌ای تاکید کرد: از منتخبان ملت انتظار داریم در خواب غفلت نمانند و از اکنون به فکر اصلاح ساز و کارهای غلط باشند.

کد خبر: ۵۳۴۸۰
۱۱:۲۹ - ۰۶ اسفند ۱۳۹۸

دیدارنیوز - متن بیانیه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان به شرح زیر است:

مقام معظم رهبری: خدای متعال را بر نعمت مردم‌سالاری و انتخابات و حضور مردم، سپاسگزاری می‌کنیم، این نعمت بزرگی است. بحمدالله مردم ما هم شکرگزار این نعمت هستند، چون می‌بینید که شرکت می‌کنند.

دوم اسفند ماه ۱۳۹۸ ملت غیور ایران علی‌رغم تمام مشکلات معیشتی و تبلیغات گسترده دشمنان این مرز و بوم در انتخابات شرکت کردند و به نامزدهای مورد نظرشان با سلایق سیاسی مختلف رای دادند.

در وهله‌ی اول به منتخبین «لیست وحدت» در حوزه انتخابیه تهران بابت فراهم شدن فرصت خدمت تبریک می‌گوییم و از خداوند متعال برای آن‌ها آرزوی توفیقات روز افزون را خواستاریم.

حال که شما به عنوان منتخبان مردم در مجلس شورای اسلامی تحت عنوان «لیست وحدت» این سرمایه عظیم اجتماعی را بر دوش خود می‌کشید؛ باید ضمن محافظت از آن، با  اقدامات انقلابی قدم‌های مثبتی برای بهبود وضعیت عدالت، معیشت و چرخه تولید کشور در حیطه وظایف خود که قانون گذاری و نظارت بر حسن اجرای قوانین است بردارید.

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در زمان‌های مختلف و به کرّات انتقادهایی به ساز و کارها برای رسیدن به وحدت نیروهای انقلابی داشت اما ضمن همه این انتقادها، با در نظر گرفتن شرایط کشور و اهمیت حضور نیروهای اصلح و انقلابی در بدنه مجلس شورای اسلامی از وحدت نیروهای انقلابی حمایت کردیم. در همین راستا از منتخبان ملت انتظار داریم در خواب غفلت نمانند و از اکنون به فکر اصلاح ساز و کارهای غلط باشند تا ان شاءالله افراد متخصص، کار آمد و انقلابی برای بهبود وضعیت کشور اقدامی موثر انجام دهند.

مجلس باید «در راس امور بودن» خود را باز خوانی کند و برای مشکلات اساسی که در کشور وجود دارد و مردم به امید بهبود آنها به این لیست اعتماد کرده‌اند چاره اندیشی کند. ما نیز به عنوان فرزندان این ملت در دانشگاه‌های کشور پیگیر مشکلات مختلف مردم و مطالبات انقلابی خود از شما خواهیم بود تا بتوانیم قدم‌های مثبتی را برای سربلندی هر چه بیشتر ایران اسلامی برداریم.

در این راستا اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان به عنوان بزرگترین اتحادیه دانشجویی ایران اسلامی، آمادگی خود را برای کمک به مجلس یازدهم اعلام می‌داریم و از هیچ تلاشی برای رسیدن به این امر مهم و سرافرازی هر چه بیشتر کشورمان و بهبود وضعیت اقتصادی مردم دریغ نخواهیم کرد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
عکس
بشنوید
فیلم