نرخ ارز، سکه، طلای ۱۸ عیار و دلار- قیمت طلا و سکه در بازار نسبت به روز گذشته افزایش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون ۹۰۵ هزار تومان قیمت خورد.

کد خبر: ۵۰۰۵۴
۱۳:۳۵ - ۰۵ بهمن ۱۳۹۸

دیدارنیوز - براساس روز گذشته و در آخرین روز کاری بازار طلا و ارز و براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون ۹۰۵ تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان معامله شد.
 
در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ربع سکه هم با ۲۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۴۷۰ هزار تومان قیمت خورد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۵۰۰ هزار ۷۰۰ تومان ارزش گذاری شد، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۵۷۲ دلار قیمت خورد.
 
قیمت روز سکه و قیمت طلا در بازار امروز
 
نوع قیمت معاملاتی روز معاملاتی گذشته قیمت معاملاتی امروز 
مثقال طلا
۲۱,۵۳۰,۰۰۰
۲۱,۶۹۰,۰۰۰
طلای ۱۸ عیار
۴,۹۷۰,۲۰۰
۵,۰۰۷,۱۳۰
سکه جدید
۴۸,۸۵۰,۰۰۰
۴۹,۰۵۰,۰۰۰
سکه قدیم
۴۸,۶۰۰,۰۰۰
۴۸,۹۰۰,۰۰۰
نیم سکه
۲۴,۷۰۰,۰۰۰
۲۵,۰۰۰,۰۰۰
ربع سکه
۱۴,۵۰۰,۰۰۰
۱۴,۷۰۰,۰۰۰
سکه گرمی
۹,۲۰۰,۰۰۰
۹,۳۰۰,۰۰۰
انس طلا
۱۵۵۴دلار
۱۵۷۲دلار
 
قیمت دلار و یورو در صرافی ملی

صرافی ملی قیمت دلار را برای شنبه پنجم بهمن با ۳۰۰ تومان افزایش نسبت به نرخ‌های پایانی پنج‌شنبه، ۱۳ هزار ۳۵۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار ۱۵۰ تومان خریداری کرد.

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های بانک‌ها ۴۰۰ تومان افزایش یاففت و ۱۴ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام شد؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

 
نرخ دلار و یورو در صرافی ملی
 
  نوع ارز نرخ خرید نرخ فروش
یورو
۱۴۶۵۰۰
۱۴۸۵۰۰
دلار
۱۳۱۵۰۰
۱۳۳۵۰۰
منبع: فرارو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم