تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟

مجازات مسئولان حادثه هواپیما حداقل خواست جامعه است

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم انتظار داشتند مسئولان حادثه هواپیمای اوکراینی استعفا دهند، مجازات عوامل وقوع چنین حادثه‌ای را حداقل خواسته مردم دانست.

کد خبر: ۴۸۴۵۶
۱۵:۴۲ - ۲۱ دی ۱۳۹۸

دیدارنیوز - علی اکبری در گفت و گو با ایسنا، ضمن تسلیت به خانواده جانباختگان حادثه هواپیمای اوکراینی، خواستار رسیدگی جدی و قانونی به کوتاهی و قصور مسئولان این حادثه شد و گفت: اینکه جامعه در چنین روزهایی شاهد حوادثی به دلیل کوتاهی و قصور برخی افراد باشد، جای تاسف دارد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در این ایام شاهد ایجاد یک همبستگی به برکت خون شهید سپهبد سلیمانی بودیم اما با بروز این اتفاق دلخراش، متاسفانه این همبستگی خدشه دار شد.

اکبری ادامه داد: انتظار بود دست اندرکاران استعفا بدهند، چرا که این عادی ترین کاری بود که می‌شد با انجام آن جامعه را تسکین داد.

نماینده مردم شیراز در مجلس خاطرنشان کرد: در این حادثه ناگوار سرمایه‌های اجتماعی را از دست دادیم که جبران آن بسیار سخت و گاه غیرممکن خواهد بود؛ علاوه بر آن در جامعه بین‌الملل دچار یک بحران شدیم و تا به حالت عادی برگردد زمان زیادی لازم است.

او با بیان اینکه نظام با این ماجرا متحمل هزینه شد، گفت: مجازات مسئولان مربوطه حداقل کاری است که جامعه انتظار دارد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: ای کاش همان روز اول وقوع حادثه، موضوع با مردم درمیان گذاشته شده بود نه اینکه تحت فشارهای بین‌المللی اعتراف به خطای انسانی کنیم.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی