تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

صدور ۴ فقره مجوز برداشت شن و ماسه در اردستان

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اردستان از صدور ۴ فقره مجوز برداشت شن و ماسه در شهرستان خبر داد.

کد خبر: ۴۸۴۲۱
۱۳:۳۷ - ۲۱ دی ۱۳۹۸

صدور ۴ فقره مجوز برداشت شن و ماسه در اردستان

دیدارنیوز ـ محمدرضا باقری اظهار کرد: سال‌های زیادی بود که کشاورزان شهرستان اردستان به دلیل وضعیت و اصلاح خاک مزارع خود با مشکلاتی مواجه بودند که با پیگیری فرماندار شهرستان و دیگر مسئولان مجوز برداشت شن و ماسه اردستان افزایش یافت.
 
وی با بیان اینکه در حال حاضر ۴ فقره مجوز برداشت شن و ماسه برای شهرستان اردستان صادر شده است، افزود: محوطه نصرت‌آباد، گلزار محمد، دشت آزادگان و محوطه آزادگان آماده خدمات‌رسانی به کشاورزان هستند.
 
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اردستان با بیان اینکه تا قبل از این، مواد معدنی برای بخش‌های عمرانی، راه‌سازی و ساخت و ساز مصرف می‌شد، گفت: طی ۹ ماهه نخست امسال ۲۰ فقره مجوز برداشت شن و ماسه به میزان ۶۰ هزار تن در شهرستان صادر شد.
 
باقری با بیان اینکه کشاورزان می‌توانند برای مجوز‌های لازم به اداره صنعت، معدن و جهاد کشاورزی مراجعه کنند، افزود: شن و ماسه‌ای که از بستر رودخانه‌های فعال دائمی یا فصلی به منظور استفاده در عملیات ساختمانی و راه‌سازی و اصلاح خاک کشاورزی با تشخیص و صدور مجوز برداشت موقت سازمان صنعت، معدن و تجارت قابل برداشت است مورد استفاده قرار می‌گیرد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی