تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

حضرتی: با آسیب شناسی سقوط هواپیمای اوکراینی جلوی حوادث مشابه را بگیریم

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این که خطای صورت گرفته در سقوط هواپیمایی اوکراینی قابل جبران نیست بر ضرورت استعفای مسوولان و مقصران اصلی در این حادثه تاکید کرد.

کد خبر: ۴۸۴۰۶
۱۲:۳۹ - ۲۱ دی ۱۳۹۸

دیدارنیوز - الیاس حضرتی اظهار کرد: خطایی که رخ داد و منجر به سقوط هواپیمای تهران کی‌یف شد قابل جبران نیست؛ چرا که بر اثر این خطا بهترین فرزندان این مرز و بوم از بین رفتند؛ قطعا مسوولان و مقصران اصلی باید استعفا بدهند.

وی افزود: ما در حوزه مدیریت چه مدیریت اجرا چه مدیریت تصمیم و چه مدیریت رسانه و افکار عمومی عقب ماندگی خیلی مشهودی پیدا کردیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: سرعت تصمیم گیری و بررسی فوق العاده کند و عقب  ماندگی ما در این زمینه مشهود است. نیاز داریم در این زمینه آسیب شناسی کنیم تا جلوی وقوع حوادث مشابه در آینده را بگیریم و مثل همه دنیا احتمال این خطا را به صفر برسانیم مردم ما نیاز دارند که اطمینان داشته باشد سوار هواپیما شوند.

حضرتی با بیان این که این اتفاق و نحوه اطلاع رسانی آن آسیب جدی به افکار عمومی وارد کرد گفت: حتما مجلس باید یکی از کمیسیون‌ها را برای بررسی جدی‌تر موضوع مامور کند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی